Ventspils bibliotēkā līdz 23. aprīlim norisinās “Parādnieku akcija”

DSC_0693

Līdz 23. aprīlim Ventspils bibliotēkā norisinās „Parādnieku akcija”. Ja ikdienas steigā ir piemirsies laikā nodot grāmatas vai citus materiālus bibliotēkā, tad šī ir iespēja nokārtot parādu, nemaksājot kavējuma naudu!

Saskaņā ar Ventspils bibliotēkas Lietošanas noteikumiem, kavējuma nauda par katru nokavēto dienu katram izdevumam ir 0.01 EUR. Ventspils bibliotēka atgādina, ka grāmatu un citu materiālu izmantošanas termiņu savlaicīgi iespējams pagarināt bibliotēkā uz vietas, telefoniski vai ar autorizācijas rīkiem bibliotēkas tīmekļa vietnē http://biblioteka.ventspils.lv/. Tomēr, ja ir gadījies aizkavēties ar grāmatu vai citu materiālu nodošanu bibliotēkā, tad šobrīd ir īstais laiks, lai to izdarītu bez maksas.

„Parādnieku akcija” norisinās visās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās – Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Medicīnas un Augstskolas bibliotēkās.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēka
E-pasts: liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.