Ventspils bibliotēka pārtrauc apmeklētāju apkalpošanu klātienē

bibl

No pirmdienas, 16.marta, līdz 14.aprīlim apmeklētājiem ir slēgtas visas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības – Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas un Mūzikas bibliotēka un ārējais apkalpošanas punkts medicīnas bibliotēka Ventspils  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Visu nenodoto grāmatu, žurnālu, disku u.c. bibliotēkā izsniegto materiālu nodošanas  termiņš automātiski tiek pagarināts līdz 14.aprīlim. Ņemot vērā īpašo situāciju, bibliotēka nepiemēro kavējuma naudu par laikā nenodotajām grāmatām u.c. materiāliem. Ir iespēja izmantot grāmatu nodošanas kastes, kas atrodas ārpusē pie Galvenās bibliotēkas un Pārventas bibliotēkas.

Laikā, kamēr bibliotēka ir slēgta, aicinām bez maksas lasīt e-grāmatas vietnē www.3td.lv, kā arī attālināti lietot bibliotēkas abonētās datubāzes EBSCO (žurnālu raksti, e-grāmatas angļu valodā), BRITANNICA un LETONIKA! Lai saņemtu vai atjaunotu savus pieejas datus, aicinām rakstīt uz biblioteka@ventspils.lv vai zvanīt 636 27364, 63627362, 63623598.

Izmantojiet Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā pieejamos kultūras un atmiņu institūciju elektroniskos resursus – Diva.lv,  Periodika.lv un LNB Digitālā bibliotēka. Vairāk informācijas mājaslapā http://biblioteka.ventspils.lv/abonetas-datubazes/#db10

Bibliotēkas  ir slēgtas, ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, reaģējot uz koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos Eiropā un Latvijā, un valdības lēmumu ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus.

Aicinām sekot līdzi turpmākajai informācijai Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē biblioteka.ventspils.lv un bibliotēkas sociālo tīklu kontos. Oficiālā informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā www.spkc.gov.lv.

 

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāru



Iesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.