Ventspils bibliotēkas darba laiks jūlijā

pukes

No 1.jūlija darbu atsāks Ventspils bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā – Medicīnas bibliotēka. Tā bija slēgta no 16.marta, kad valstī tika izsludināta ārkārtējā situācija “Covid-19” dēļ.

Medicīnas bibliotēka būs atvērta darba dienās no plkst.8.30 līdz 17.00 ar pusdienas pārtraukumu no plkst.12.30 līdz 13.00.

Tā kā vasara ir ne vien atvaļinājumu laiks, bet arī skolēnu un studentu brīvlaiks, no 1. līdz 31.jūlijam būs slēgtas Ventspils Augstskolas bibliotēka un Mūzikas bibliotēka, kuras ikdienā lielākoties apmeklē studenti, skolēni un mācībspēki.

Aicinām iedzīvotājus apmeklēt Galveno, Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēku. Informācija par bibliotēkas struktūrvienību darba laikiem atrodama Ventspils bibliotēkas mājaslapas sadaļā “Darba laiki”.

Apmeklētājiem bibliotēkās jāievēro visi drošības pasākumi – jādezinficē rokas, jāievēro distance u.c. Visās bibliotēkās lasītāju nodotās grāmatas joprojām uz 72 stundām tiks ievietotas karantīnā, pēc tam grāmatas tiks izsniegtas lasītājiem.

 

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.