Galvenā un Pārventas bibliotēka noteiktā kārtībā izsniegs grāmatas

IMG_3759

Ventspils Galvenā bibliotēka un Pārventas bibliotēka no pirmdienas, 23. marta, lasītājiem uzsāks grāmatu izsniegšanu. Tomēr vēršam uzmanību, ka grāmatas varēs saņemt noteiktā kārtībā ar iepriekšēju pieteikšanos.

Izvēlētās grāmatas (ne vairāk kā piecas) lasītājs varēs pasūtīt trīs veidos:

Kad izvēlētās grāmatas būs sakomplektētas un iepakotas, bibliotekārs sazināsies ar lasītāju un vienosies par datumu un laiku, kurā tās būs iespējams saņemt. Šāda kārtība nepieciešama, lai lasītājs, ierodoties pēc savām grāmatām, nekontaktētos ar citām personām.

Izvēlētās grāmatas tiks novietotas Galvenās un Pārventas bibliotēku ieejas vējtveros neilgi pirms laika, par kuru lasītājs un bibliotekārs pirms tam būs vienojušies.

Pasūtījumu pieņemšana un apstrāde notiks darba dienās no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Atbilstoši Kultūras Ministrijas ieteikumiem par pakalpojumu nodrošināšanu ārkārtas situācijas apstākļos vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanai, bibliotēkā atpakaļ saņemtās grāmatas tiek un tiks ievietotas „karantīnā” – ievietotas maisiņā vai slēgtā kastē, novietotas atsevišķi no pārējiem izdevumiem un tās atkārtoti lasītājiem netiks izsniegtas vismaz divas nedēļas.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook