Vizuālās mākslas skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Polijā

eTwinning_logo_2014-01

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā “eTwinning projekti mākslas priekšmetos” Seminārs no 6.līdz 9.jūlijam notiks Polijā, Varšavas apkaimē. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 21.maijs (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_arts. Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārs skolotājiem palīdzēs apgūt jaunas metodes vizuālās mākslas mācīšanā, kā arī veicinās eTwinning projektu integrēšanu mācību procesā. Seminārā skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus, kuri saistīti ar mākslām un kultūru.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus

Seminārā piedalās: skolotāji no Čehijas Republikas, Latvijas, Lietuvas, Kipras, Moldovas, Polijas, Slovēnijas, Tunisijas, Ukrainas un Ungārijas

Tēma: “eTwinning projekti mākslas priekšmetos”

Laiks: 2017.gada 6.līdz 9.jūlijs

Vieta: Kazimierz Dolny, Polija

Darba valoda: angļu

Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • 5.-12.klašu vizuālās mākslas skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Kazimierz Dolny – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 21.maija plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/anketa_arts. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Polijā”) vai zvanot uz 67358067.

Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_varsava_2017

Semināra programma (angļu valodā): http://bit.ly/prog_varsava_2017

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies aptuveni nekā 438 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
(eTwinning komunikācijas jautājumos)
Mūkusalas iela 41 (2.stāvs), Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.:   +371 67358067
www.etwinning.lv

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook