Puzes bibliotēkas ziņas janvārī

Izmaiņas darba laikā : līdz 16. janvārim bibliotēka slēgta.

Izstādes

• Literatūras izstāde “Viss par un ap cīruļiem” – bibliotēkā mīt daudzi Cīruļi – rakstnieks, tulkotāji, mākslinieki, autori, sagatavotājs, aktrise, baletdejotājs, redaktors, rediģētājs, fotogrāfs, ģimene, apgāds, purvs, augs un, protams, cīruļi un cīrulīši kā tēli romānos, pasakās, dzejoļos un stāstos.
  • Literatūras izstāde “Cilvēks grib dzīvot” – dramaturgam Mārtiņam Zīvertam 120
  • Starptautiskajai izglītības dienai (24. janvāris) veltīta literatūras izstāde “Tu nekad nevari būt par daudz saposies un pārāk izglītots. /Oskars Vailds/”
  • Nozaru literatūras izstāde bērniem un jauniešiem par dabaszinātnēm “Zemes balss”

Pasākumi

• Janvārī – novadpētniecības spēle/konkurss skolēniem “Tu i Pužiš?” pa klašu grupā.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv