Aizvērt logu
Kur man doties?

Lasīt? (Bibliotēkas) Sportot? (ar sportu saistīti objekti,) Aiziet uz kino vai kultūras pasākumiem (Kino, Jūras vārti, KC) Apgūt ko jaunu? (Mūzikas, Mākslas un Jaunrades nams), Aktīvi atpūsties (Enkuru parks, Reņķa dārzs, Džungļu talka, Mazbānītis, bērnu pilsētiņas)

Aizvērt

Pārventas bibliotēka
Tārgales iela 4, Ventspils

Bibliotēka bērniem un pieaugušajiem ar daudzpusīgu krājumu, kultūras un mūžizglītības pasākumiem, bezmaksas piekļuvi internetam un abonētām pilnteksta datubāzēm.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Bērnu bibliotēka
Akmeņu iela 2, Ventspils

Bibliotēka bērniem un pusaudžiem – no bilžu grāmatām pirmsskolas vecuma bērniem līdz uzziņu literatūrai mācību procesam, pasaku un spēļu istaba pirmsskolas un sākumskolas bērniem.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Gāliņciema bibliotēka
Kuldīgas iela 110, Ventspils

Ģimenes bibliotēka ar mazu, bet interesantu krājumu bērniem, pusaudžiem, viņu vecākiem un vecvecākiem. Pieejamas arī bezmaksas interneta darba stacijas.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Livonijas ordeņa pils
Jāņa iela 17, Ventspils

Livonijas ordeņa pils ir senākā saglabājusies būve Ventspilī, celta 13.gs. otrajā pusē. Kopš 2001.gada septembra šeit izvietots Ventspils muzejs. Pilī apskatāma digitālā ekspozīcija, dažādas izstādes,tiek īstenotas muzeja pedagoģiskās programmas, notiek pasākumi un koncerti.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Piejūras brīvdabas muzejs
Riņķu iela 2, Ventspils

Lielākā daļa muzeja eskpozīcijas izvietota brīvā dabā. Šeit ir gan senās Kurzemes jūrmalas iedzīvotāju dzīvojamās un saimniecības ēkas, gan laivas, gan dažādi, ikdienā izmantoti sadzīves priekšmeti.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Herberta Dorbes memoriālais muzejs “Senču putekļi”
Ērgļu iela 1, Ventspils

Muzejs izvietots rakstnieka Herberta Dorbes mājā. Šeit skatāmi materiāli par Herbertu Dorbi, viņa dzīvi un daiļradi, ar novada literatūras vēsturi saistītas ekspozīcijas un izstādes. Muzejā notiek literāri pasākumi, kuros piedalās Ventspils literāti.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Amatu māja
Skolas iela 3, Ventspils

Amatu māja atrodas restaurētā Kurzemes hercogistes skolas ēkā. Šeit apriņķa skolā no 1849.-1851.gadam mācījies Krišjānis Barons. Apskatei tiek piedāvāta 19. gs. stilā iekārtota skolas mācību klase. Amatu mājā darbojas un savu amata prasmi rāda audēji un keramiķi, zālīšu pazinēja.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"
Saules iela 141, Ventspils

Sportam un atpūtai ziemā- slēpošanas trase, snovborda parks, iesācēju - bērnu kalniņš un ziemas kameršļūkšanas trase, 1,5 km gara distanču slēpošanas trase.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Basketbola halle
Sporta iela 7/9, Ventspils

Basketbola halle ar multifunkcionālu sporta spēļu zāli un tribīnēm 3000 skatītājiem, kā arī boksa, cīņas, sporta vingrošanas un atlētiskās vingrošanas zālēm, pirts kompleksu un ārsta kabinetu.Hallē notiek gan ikdienas treniņi, gan Latvijas un Eiropas mēroga basketbola spēles. Basketbola halle kļuvusi par mājvietu arī BK „Ventspils”.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Ledus halle
Sporta iela 7/9, Ventspils

Ledus halle un Vieglatlētikas manēža veido kopēju kompleksu. Ikdienā Ledus hallē notiek treniņi hokejā, daiļslidošanā, šorttrekā, kērlingā, bet nedēļas nogalēs darbojas arī publiskā slidotava. Ledus hallē notikušas Pasaules, Eiropas un Latvijas čempionāta spēles hokejā, Eiropas čempionāts šorttrekā, regulāri notiek sacensības kērlingā un daiļslidošanā.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Skeitparks
Sporta iela 5, Ventspils

Ekstrēmo sporta veidu cienītāju rīcībā ir rampas, pusrampas, slīpumi, piramīdas, triku kalniņi, tramplīni, slaidi, ieskrējiena paaugstinājumi, „volraid siena”, metāla elementi, speciāls baseins un laukums iesācējiem, kopā ap 40 dažādu elementu, lai varētu trenēties un apgūt trikus ekstrēmajā skrituļslidošanā, velo-frīstailā un skeitbordā.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Slēgtais skeitparks
Lāčplēša iela 7, Ventspils

Slēgtais skeitparks pieejams visiem ekstrēmo sporta veidu sportistiem rudens un ziemas sezonā. Skeitparkā izveidotas konstrukcijas – rampas, porolonu kaste u.c. elementi ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumiem un treniņiem, sacensībām.

Skatīt mājas lapu...
 

Aizvērt

BMX trase
Saules iela 141, Ventspils

BMX trase ir sadalīta divās daļās. Viena trases daļa ir 320 m gara un paredzēta jaunākiem BMX braucējiem, savukārt otrā BMX trases daļa- 350 m gara ir paredzēta profesionāliem braucējiem. Trasē izveidoti dažādas sarežģītības tramplīni un virāžas. Skatītājiem ir tribīnes ar 400 vietām.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Sporta halle "Pārventa"
Tārgales iela 5b, Ventspils

Sporta hallē ir kāpšanas sporta siena ar četriem celiņiem, sporta zāle ar universālu sintētisku segumu florbolam, volejbolam, basketbolam, rokasbumbai, futbolam, badmintonam un futbola laukums ar mākslīgo segumu treniņiem un sacensībām.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Sporta nams „Centrs”
Brīvības iela 14, ventspils

Sporta namā ir šautuve ar 8 šaušanas celiņiem, Baltijā lielākā ārējā alpīnistu siena, kompleksā sporta zāle, smagatlētikas zāle, ārējais sporta spēļu laukums un vieglatlētikas sektori.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Kultūras Centrs
Kuldīgas iela 18, Ventspils

Kultūras centrā notiek dažādi koncerti, teātra izrādes, citi pasākumi. Darbojas amatiermākslas kolektīvi- kori, ansambļi, folkloras grupas, deju kolektīvi, orķestri.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Teātra nams „Jūras Vārti”
Karlīnes iela 40, Ventspils

Teātra namā "Jūras vārti" notiek profesionālu kolektīvu teātra, operas un baleta izrādes, dažādu mūzikas žanru koncerti, skatāmas mākslas izstādes, dažkārt arī kino.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Kino Rio
Pils iela 28, Ventspils

Vienīgais kinoteātris Ventspilī. Zālē un balkonā kopā ir 200 skatītāju vietas. Kino Rio lepojas ar vienu no lielākajiem ekrāniem Latvijā, demokrātiskām biļešu cenām un garšīgu popkornu.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks
Lauku iela 5, Ventspils

Ūdens piedzīvojumu parkā var izmantot lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles, kā arī jauno Ūdens atrakciju un SPA kompleksu, kurā ir gan mākslīgo viļņu baseins, gan trīs dažādas pirtis.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Pludmales akvaparks
Medņu iela 19, Ventspils

Vieta atpūtai un izklaidei svaigā gaisā. Šeit ir trīs dažādi baseini pie kuriem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem, atrakcijas mazuļiem. Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Bērnu pilsētiņa
Lielā prospekta un Poruka ielas krustojums, Ventspils

Šeit uzstādītas vairāk nekā 40 dažāda veida rotaļu iekārtas, kas paredzētas bērniem no mazuļa vecuma līdz pat tīnim. Vasarā Bērnu pilsētiņā darbojas arī bērnu velokartu noma un batuti.Visu gadu katru svētdienu 12:00 šeit tiek notiek atraktīvi pasākumi bērniem.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Bērnu parks "Fantāzija"
Pārventas Meža parka teritorija, Ventspils

Līdzās krāsainajām rotaļu konstrukcijām var izstaigāt Meža taku ar 12 dažādas sarežģītības pakāpes atrakcijām, kas veidotas no tauvu un trošu elementiem 100 m garumā. Netālu novietoti brīvā dabā uzstādīti fitnesa trenažieri. Katru svētdienu 15:00 bērnu parkā "Fantāzija" notiek pasākumi bērniem.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Džungļu taka
Jūrmalas parks, Parka un Loču ielas krustojums, Ventspils

Džungļu taka, kur var kāpelēt un ložņāt kā īstos džungļos, ir izveidota Jūrmalas parkā. Šeit ir vairākas laipas, iekarināti tiltiņi, tornītis un trase 1, 5 m augstumā, kas ved no koka uz koku. Došanās takā neprasa lielu sagatavotību, to var paveikt gan lielie, gan mazie.Tā ir jauka pastaigu vieta visai ģimenei.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Enkuru taka
Jūrmalas parks, Parka un Loču ielas krustojums, Ventspils

Enkuru taka izveidota Jūrmalas parkā. Šeit atrodas Baltijas valstīs lielāko enkuru kolekciju ar vairāk nekā 100 eksponātiem no 17. gs. līdz mūsu dienām.Pie ieejas parkā novietots vislielākais enkurs- 23 tonnas smags un 6 metrus augsts Jūrmalas parkā ir ierīkoti arī krāšņi apstādījumi, bērnu rotaļu pils un jaukas atpūtas un piknika vietas. Pa Jūrmalas parku kursē arī Piejūras brīvdabas muzeja „Mazbānītis”.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Ventspils Piedzīvojumu parks
Saules iela 141, Ventspils

Piedzīvojumu parks- aktīvās atpūtas un sporta komplekss ar dažādām izklaides un sportošanas iespējām. Šeit jūs gaida velotaka, virvju trase, peintbola laukums, troses nobrauciens, velokarti, ekskavators un elektromobīļi bērniem, rodeo buļļi, katapulta, batuts, kameršļūkšana, lielā bumba, piepušamā atrakcija „Jautrais namiņš”, kalnu dēļi, skrejriteņi, kīlinga šūpoles, tālskats, gigantiskā spēle „Cirks, orientēšanās poligons, BMX trase un BMX freestyle parks, frisbija un futbola laukums, pentaka spēles laukums.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Reņķa dārzs
starp Sporta un Kuldīgas ielām, Ventspils

Reņķa dārzā starp simtgadīgiem kokiem izvietoti savdabīgi vides objekti- Bruņurupucis, Mākoņaitiņas, govis, kaķis un sienāzis. Lielā, 4 m augstā Muša ļauj bērniem kāpelēt pa savām daudzajām kājām. Šeit savu zābaku, cepuri, atslēgu saišķi, pogas un vilnas diegu kamolu pazaudējis milzis Lutausis Netālu ganās Jūras govis, kas labi sadzīvo ar Krabi un Kamolu. Pie dīķa ar peldošo strūklaku var atpūsties, bet tie, kuriem patīk aktīva atpūta, var izmēģināt fitnesa iekārtas vingrošanai brīvā dabā. Vasarās šeit notiek koncerti un zaļumballes.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Ventspils mazbānītis
Riņķu iela 2, Ventspils

Steidzīgākie braucēji ar Mazbānīti var pavizināties īsajā braucienā pa Riņķa līniju, bet vairāk ir to, kuri interesanto objektu - estakādes un lokomotīvju griezuļa dēļ izvēlas braucienu pa Kalna līniju - no stacijas "Muzejs" līdz stacijai "Kalns", kas atrodas pie Piedzīvojuma parka un mākslīgi veidotā slēpošanas kalna Lemberga hūte.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Ventspils Jaunrades nams
Maiznieka iela 11, Ventspils

Jaunrades nams atrodas pārbūvētajā Latviešu biedrības nama ēkā. Šeit var apmeklēt Baltijā modernāko un Latvijā lielāko digitālo planetāriju, vērot debesu objektus ar modernu teleskopu aprīkotā observatorijā, kā arī apgūt dažādas interešu izglītības programmas.

Skatīt mājas lapu...

Aizvērt

Mūzikas vidusskola
Pils iela 38, Ventspils

Skolā darbojas kora klase, estrādes un džeza klase. Šeit var apgūt klavierspēli, ģitārspēli, akordeona spēli, kā arī flautas, saksafona, vijoles un čello spēli. Skolā darbojas dažādi kolektīvi- simfoniskais un pūtēju orķestris, bigbends, ansambļi.

Skatīt mājas lapu...
 

Aizvērt

Mākslas skola
Zvana iela 6, Ventspils

Skolā var apgūt vizuāli plastisko mākslu un veidošanu. Darbojas sagatvošanas klase bērniem no 5- 9 gadu vecumam.

Skatīt mājas lapu...
 

Aizvērt

Sporta skola "Spars"
Sporta iela 7/9, Ventspils

Katru gadu septembrī sporta skolā uzņem jaunus audzēkņus basketbola, BMX, šorttreka, smaiļošanas un kanoe, džudo, peldēšanas, sporta vingrošanas, vieglatlētikas, svarcelšanas, šaušanas treniņu grupās.

Skatīt mājas lapu...
 

Aizvērt