SPĒLES

               Jaunākās spēles

 

 

Harry Potter Labyrinth

Ravensburger, 2019

 

Aizraujoša Labirinta spēle, kur nekas nav tā, kā šķiet! Labirints ir izveidots no kartītēm, kuras ir pārvietojamas. Kad ir Tavs gājiens, tad ar lieko kartīti pabīdi visu kartīšu rindu, tā izveidojot sev jaunu eju, pa kuru var nonākt līdz dārgumam, vai arī izlikt lamatas otram spēlētājam. Savāc visus savus dārgumus un bēdz ārā no Labirinta!

 KATALOGĀ

 

Vārdu Bingo

Tactic Games Oy, 2022

 

Jums ir pilns laukums ar burtiem! Gatavojieties sacensībai, lai jūs pirmais varētu skaļi teikt ”Bingo”! Izdomājiet vārdus, kas sākas ar burtiem, ko redzat uz laukuma, un kas atbilst kartītē norādītajai kategorijai, pirms beidzas laiks. Taču tā ir tikai daļa no spēles! Spēlē ir īpašās kartītes, kas var mainīt jūsu plānus vai sniegt negaidītas iespējas…

 KATALOGĀ

 

Dress Up Nelly

Orchard Toys, 2021

 

Spēle bērniem Dress Up Nelly/Apģērb Nelliju. Esi pirmais, kas pabeidzis veidot savus ziloņus. Spēle attīsta novērošanas prasmes, attīsta iztēli un sociālās prasmes.

 KATALOGĀ

 

 

IQ Stixx

Smart, 2021

 

Vai spēsiet salikt nūjas pareizi vienu virs otras? IQ-Stixx ir ceļojumiem draudzīgs prāta mežģis ar 120 izaicinājumiem sākot no iesācēja līdz pat eksperta līmenim. Šajā puzlē jāsaliek 5 horizontālās nūjas virs 5 vertikālām, taču atrisinājums katram uzdevumam ir tikai viens! Lielisks prāta treniņš gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 KATALOGĀ

 

Cat & Mouse

Ravensburger, 2021

 

Kādas dzīres! Četras draiskas pelītes rāpjas augšup pa milzīgu siera gabalu un tad slidinās lejup pa caurumiem sierā. Viņas bauda šo gardo izpriecu un cenšas savākt pēc iespējas vairāk siera gabaliņu. Bet esi uzmanīgs! Lielais mājas kaķis Maksis gaida tepat aiz stūra! Ja Tu būsi neuzmanīgs un vērīgi nelūkosies apkārt, vari uzdurties kaķim Maksim un pazaudēt savus siera dārgumus. Spēles mērķis: Savākt pēc iespējas ātrāk piecus siera gabaliņus tā, lai Maksis Tevi nepieķertu! Spēle attīsta reakciju, pacietību un apķērību.

 KATALOGĀ

 

 

Match a Track. Match 25 Animals to Their Paw Prints

Laurence King Publishing, 2021

 

Atmiņas spēle.

 KATALOGĀ

 

 

Baiba Altena, Pāvils Jurjāns. Alfa Bēta Ducis

IK “Kurland Woodcake”, 2022

 

Ja Tava kaislība ir vārdu spēles, tad Alfa Bēta Ducis būs jauna un aizraujoša pieredze valodas spēļu pasaulē. Spēle visai ģimenei. Patiks jauniešiem. Var spēlēt bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem. Noderēs skolotājiem. Šī spēle izklaidēs un izglītos! Spēlējot spēli, aptversi latviešu valodas plašumu. Īpaši pētot burtu likumsakarības vārdos, ir izveidoti 12 metamo kauliņu komplekti ar labāko iespējamo burtu saderību latviešu valodā. Ar šo metamo kauliņu komplektu Tu varēsi uzmest vairāk nekā 500 000 vārdu! Ja pievienosi zvaigznes, aizvietojot trūkstošos burtus, tad vārdu veidošanas iespējām nebūs robežu!

 KATALOGĀ

 

 

Elizabete Hargreiva. Spārnotie

Brain Games, 2021

 

Apbrīnojami skaisti mākslas darbi un interesanta spēles mehānika ir padarījusi šo stratēģijas spēli par putniem par neapšaubāmu uzvarētāju galda spēļu pasaulē. Spēlētāji iejūtās putnu entuziastu — pētnieku, putnu vērotāju, ornitologu un kolekcionāru — lomās, kas vēlas atklāt un piesaistīt labākos putnus saviem dabas rezervātu tīkliem. Katrs putns paplašina virkni spēcīgu kombināciju vienā no spēlētāja dzīves vietām (darbībām). Šīs dzīves vietas koncentrējas uz vairākiem galvenajiem izaugsmes aspektiem: pārtikas iegūšanu, olu dēšanu un putnu kāršu spēlēšanu. Iegūstot visvairāk punktu “novērojumu” laikā, spēlētājs kļūs par uzvarētāju.

  KATALOGĀ

 

 

Kas ir kas? 2.0 Bērniem

PlayLand

 

Šajā spēlē jūs varat kļūt par to, ko vien vēlaties. Galvenais – ātrāk uzminēt, par ko esat pārvērtušies.

 KATALOGĀ

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook