Latviešu tautas dziesmu vakars Mūzikas bibliotēkā

IMG_1842-555-web

Trešdien, 9.oktobrī, plkst. 17.30, Ventspils Mūzikas bibliotēkā, aicinām uz kopīgu latviešu tautas spēka dziesmu dziedāšanas vakaru “Skani, dziedi, atskani” ar mūziķi Aletu Lipsni.

Šajā reizē dziedāsim tautas dziesmas, kurās sacīsim pateicību saviem senčiem. Lai piedalītos dziesmu vakarā nav nepieciešamas priekšzināšanas mūzikā, skolota balss vai prasme spēlēt kādu instrumentu. Ir vajadzīga tikai vēlme sanākt kopā ar citiem un dziedāt. Sadziedāšanās mērķis ir sniegt iespēju ventspilniekiem radoši pašizpausties, gūt prieku un jaunā formā atdzīvināt latviešu vakarēšanas tradīcijas. Kā saka Aleta: “Skanēsim, raudzīsimies kā saskanam un kā viens otram atskanam”. Gaidīsim ikvienu, kurš jūt aicinājumu spēlēt un dziedāt sev un citiem par prieku. Droši ņemiet līdzi arī kādu skaņu rīku.

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane