Muzikālais BINGO ar Mūzikas bibliotēku

BINGO Instagram

Sestdien, 6.augustā, no plkst. 12:30 līdz  16:00, Lielajā laukumā Mūzikas bibliotēka aicina spēlēt muzikālo BINGO.

Spēle ir RADOT MŪZIKU komandas jaunākais digitālais rīks, kas palīdzēs izzināt, iepazīt un atšķirt mūzikas instrumentu skanējuma īpašības un atšķirības. Tā ir arī  Interesants, izzinošs un aizraujošs laika pavadīšanas veids ģimenes un draugu lokā mājās vai mūzikas stundā skolā! Īpaši aicināti mūzikas skolotāji, jo šajā dienā būs iespēja rīku izmēģināt un saņemt konsultācijas par tā izmantošanu.

Mazākie svētku dalībnieki mūsu Digitālajā Skaņu meža darbnīcā mācīsies atpazīt putnu balsis, būs iespēja radoši izpausties ar krāsām.

RADOT MŪZIKU ir interaktīva tiešsaistes mācību materiālu vietne, ko izveidojusi Sintija Kārkliņa – radoša personība ar daudzveidīgu pieredzi pedagoģijā. Komandā darbojas arī Elīna Selga – sākumskolnieces mamma un muzikoloģe ar ilggadēju pieredzi pedagoģijā.

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane