Aicinām pieteikt “Pūcīšu skolai” trīs līdz četrus gadus vecus bērnus

9880A338-01EC-4364-B137-09155F05609A

Kā jau ierasts katru septembri, arī šogad Ventspils Bērnu bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā tiks uzsākta “Pūcīšu skola” trīs līdz četrus gadus veciem bērniem ar mērķi veicināt interesi par lasītprasmes apgūšanu. Pirmā nodarbība – sestdien, 17. septembrī, plkst. 12.00 vienlaicīgi gan Bērnu bibliotēkā Akmeņu ielā 2, gan Pārventas bibliotēkā Tārgales ielā 4.

Nodarbības, kopumā piecas, notiks bezmaksas grupās līdz pat janvārim. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, nepieciešams laicīgi pieteikties dalībai klātienē vai zvanot uz bibliotēku, kurā esat nolēmuši nodarbības apmeklēt – Bērnu bibliotēku (tālr. 636 27361) vai Pārventas bibliotēkas bērnu nodaļu (tālr. 636 80075).

Interesentu skaits parasti ir liels, un nereti atkārtoti “Pūcīšu skolā” tiek pieteikti bērni, kuri jau skoliņu absolvējuši citu gadu, tāpēc, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, atkārtoti nevarēs pieteikties. Turklāt nevarēs apmeklēt “Pūcīšu skolu” abās Ventspils bibliotēkas filiālēs vienlaicīgi.

“Pūcīšu skolu” organizē Ventspils bibliotēka Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības lasīšanas veicināšanas projekta “Grāmatu starts” ietvaros.

Nodarbības ir izglītojošas, radošas un attīstošas, lai pirmsskolas vecuma bērniem radītu interesi par grāmatām un bibliotēku, sekmētu lasītprieku.

Nolikums šeit.

Informācijai:
Inga Markule
Ventspils bibliotēka
Bērnu bibliotēkas vadītāja
inga.markule@ventspils.lv

Vita Ozola
Pārventas bibliotēkas
vecākā bibliotekāre darbā ar bērniem un jauniešiem
vita.ozola@ventspils.lv

09.09.2022.

2 komentāri

1. Aija Volka 16.09.2022. 23:12

Vēl ir iespējams pieteikties “Pūcīšu skolai” – nodarbībām 3 līdz 4 gadus veciem bērniem lasītprasmes veicināšanai. Ir dažas brīvas vietas Pārventas bibliotēkā, kur bērni tiks dalīti divās grupās. Pirmajai grupai nodarbības jau rīt, 17.septembrī, bet otrā grupa tiekas trešdien, 21.septembrī, plkst.17.00. Pieteikties klātienē Tārgales ielā 4 vai zvanot uz Pārventas bibliotēkas bērnu nodaļu (tālr. 636 80075). Filiāles darbalaiks šeit- https://biblioteka.ventspils.lv/parventas…/darba-laiks/
    Bērnu bibliotēkā pieteikšanās slēgta.

2. Inga 17.09.2022. 17:53

Labdien! Sakiet, kad būs nākamā Pūcīšu skola? Vai šogad tādas vairs tomēr netiks organizētas?

Komentēšana slēgta.