Palīgs skolniekam

Ja skolotāja Tev uzdevusi sagatavot referātu vai ziņojumu par kādu tēmu, bibliotēka Tev palīdzēs!

  • Tavā rīcībā ir 5 Ventspils bibliotēkas:
  • Bērnu bibliotēka (Bērnu un jauniešu centrs) Akmeņu ielā 2, krājums ir piemērots dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem! Te notiek dažādi pasākumi bērniem! Te ir arī datori ar interneta pieslēgumu!
  • Pārventas bibliotēka Tārgales ielā 4, kurā ir arī bērnu un pusaudžu literatūras nodaļa. Arī te tiek organizēti dažādi pasākumi bērniem un tīņiem – minikonkursi, “tusiņi”, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem u.c. Ja vēlies izmantot internetu – arī tad dodies uz Pārventas bibliotēku!
  • Gāliņciema bibliotēka Kuldīgas ielā 138, bibliotēka ar mazu, bet interesantu krājumu bērniem un pusaudžiem. Te ir arī datori ar interneta pieslēgumu un  skaņu iekārta!
  • Ventspils augstskolas bibliotēkas Inženieru ielā 101 galvenais uzdevums ir apkalpot studentus.
  • Galvenā bibliotēka Akmeņu ielā 2, kura atrodas vienā ēkā ar Bērnu bibliotēku. Galvenās bibliotēkas krājums būs noderīgs tiem bērniem un jauniešiem, kuriem skolotāja ir uzdevusi sagatavot referātu kādā humanitāro (filozofija, vēsture u.c.) vai precīzo zinātņu (matemātika, tehnika u.c.) nozarēs. Iegriezies Galvenajā bibliotēkā, ja interesējies par daiļliteratūru un literatūrzinātni, ka arī tad, ja esi mūzikas un filmu cienītājs – šeit pieejama ļoti plaša kompaktdisku, DVD, videofilmu, audiokasešu kolekcija! Vēl – novadpētniecības materiāli, informācija par Eiropas Savienību, Ziemeļvalstīm, žurnāli un laikraksti, konsultācijas darbam ar datoru un internetu, kā arī interneta pieejas punkti!

Informāciju par bibliotēku krājumā esošajām grāmatām, žurnāliem, kompaktdiskiem un citiem materiāliem vari meklēt bibliotēkas elektroniskajā katalogā!