Bardu dueta KORIDOR koncerts Pārventas bibliotēkā

Koridor

Sestdien, 30.novembrī, plkst.17.00 Pārventas bibliotēkā uzstāsies bardu duets “Koridor” no Rīgas.

Marks Frenkels un Vladimirs Nosarevs savu muzikālo darbību duetā “Koridor” uzsākuši 1982.gadā. Marks Frenkels  spēlē ģitāru, saratovas harmonikas ar zvaniņiem, arfu, trompeti, flautu. Vladimirs Nosarevs – balalaiku, ģitāru. Abi mūziķi ir dziesmu tekstu un mūzikas autori. “Koridor” ir Rīgas, Tallinas, Viļņas, Sanktpēterburgas un Ventspils bardu festivālu laureāts.

Duetam gadu gaitā izveidojies savs muzicēšanas stils. Dziesmās skan gan humors, gan romantika, tās ir pilnas muzikāliem pārsteigumiem, improvizācijām. Mūziķu darbību ietekmējuši daudzi komponisti un izpildītāji, sākot no Marka Bernesa līdz Markam Nopfleram. Duetam nav sveša ne vientuļa gana dziesma, ne fabrikas strādnieka romance. Tā ir mūzika, kuru klausoties gribas dzīvot, mīlēt un darīt labu.

Ieeja koncertā bez maksas.

Informācijai: Igeta Gredzena
Ventspils bibliotēka