Ziņas

26. 02 Pārventas bibliotēkā atklās Zigmunda Viļņa izstādi “Skices un zīmējumi”

Sestdien, 2. martā, Pārventas bibliotēkā atklās mākslinieka Zigmunda Viļņa darbu izstādi “Skices un zīmējumi”. Izstādē būs eksponētas skulptūru skices, līdzcilvēku portreti, šarži, noskaņu uzmetumi gleznām, kas plašākai publikai līdz šim nav rādīti.

Skatīt vairāk…

23. 02 Izstādes Ventspils bibliotēkās no 26. februāra līdz 3. martam

  Skatīt vairāk…

09. 02 Prezentācijas par 2023.gadu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās

Iepazīstinām kolēģus, bibliotekārus, ar Ventspils bibliotēku struktūrvienību spilgtākajiem notikumiem 2023. gadā. Prezentācijas gatavotas Metodiskajai dienai.

Skatīt vairāk…

05. 02 Pārventas bibliotēkā būs skatāmi Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi

No 8. februāra Pārventas bibliotēkā būs skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Svinību laiks”. Tikšanās ar autoriem notiks 8. februārī plkst. 16.00, kad interesenti varēs uzzināt izglītojamo un pedagogu interpretācijas par izstādītajiem darbiem un noskatīties bērnu radītās animācijas.

Skatīt vairāk…

24. 01 25.janvārī – metodiskā diena

Atgādinām, ka katra mēneša pēdējā ceturtdienā visās bibliotēkās ir metodiskā diena, tāpēc bibliotēkas ir slēgtas apmeklētājiem.

Skatīt vairāk…

23. 01 Grupa “Shumilov Bor” viesosies ar kazaku folklorā balstītu koncertu

Sestdien, 3. februārī, plkst. 17.00 Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiks grupas “Shumilov Bor” koncerts “Kazaku līnija”, kurā izskanēs grupas trešā koncertprogramma, kas pilnībā veidota no kazaku folkloras.

Skatīt vairāk…

16. 01 Datubāzei ”EBSCO Discovery Service” varēs piekļūt līdz februāra beigām

Papildus jau esošajai iespējai meklēt nepieciešamo informāciju EBSCO datubāzēs līdz 2024.gada februāra beigām ir pieslēgts EBSCO Discovery Service pakalpojums – visaptverošs meklēšanas risinājums, kas atvieglo padziļinātu izpēti.

Skatīt vairāk…

15. 01 3td.lv e-grāmatu bibliotēkai – 5 gadu jubileja

Janvārī aprit 5 gadi, kopš ikvienam 3td e-grāmatu bibliotēkas vietnē www.3td.lv ir iespēja bez maksas legāli lasīt dažādu žanru un tematikas literatūru latviešu valodā tiešsaistē visā pasaulē. 
Skatīt vairāk…

12. 01 Kā pieslēgties jaunajam katalogam? Pamācība lietošanā

Kopš šī gada janvāra Ventspils bibliotēkas mājaslapā saite uz katalogu ved uz jauno kataloga versiju, kas līdz šim strādāja testa režīmā. Iespējams, kādam jaunums rada izbrīnu, ja vairs neizdodas autorizēties ar lietotājvārdu un paroli. Atgādinām, ka neskaidrību gadījumā vislabāk vērsties pie kāda no struktūrvienību bibliotekāriem, kuri lietošanu izskaidros individuāli.

Skatīt vairāk…

05. 01 Noskaidrotas 2023. gada lasītākās grāmatas Ventspils bibliotēkās

Ventspils bibliotēkā apkopoti dati par aizvadītā gada lasītākajām grāmatām kopumā un katrā no bibliotēkas filiālē atsevišķi.

Skatīt vairāk…