Izstādes “Pamanīt dzelteno” atklāšana Pārventas bibliotēkā

Pamanīt dzelteno

Sestdien, 3. decembrī, plkst. 13.00 Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, Ventspils fotokluba “Moments” un Rīgas fotokluba “Āgenskalns” kopīgi veidotās izstādes “Pamanīt dzelteno” atklāšanas pasākums un tikšanās ar autoriem.

Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš, fotoklubs “Moments” sadarbībā ar Rīgas fotoklubu “Āgenskalns”, Ādažu kultūras centrā atklājām pirmo kopizstādi “Pamanīt Sarkano”. Izstāde šī gada aprīlī bija iespēja apskatīt arī Pārventas bibliotēkā. Abi fotoklubi nolēma sadarbību turpināt un dažādo krāsu paleti radīt interesentiem arī tālāk.  

Kā stāsta fotokluba “Moments” pārstāvji – “ Mums fotogrāfiem ir mērķis parādīt skatītājiem, ka pasaule šobrīd nav tikai melnbalta kā daudziem tas varētu šķist. Tajā eksistē krāsu daudzveidība un tās visas ir brīnišķīgas. Pilnīgi nejauši tika izvēlēta nākamā krāsa, ko iemūžināt fotogrāfijās kopīgajai izstādei – kādai no fotokolēģēm bija dzeltena somiņa. Tā bija koša un pamanāma! Un tādēļ šajā reizē kopā ar Rīgas fotokolēģiem skatītājiem piedāvājam aplūkot fotogrāfijas dzeltenajā nokrāsā. Krāsa, kuras nozīme vēsturiski ir bijusi pretrunīga.”

Izstādē, Pārventas bibliotēkas amfiteātrī kopumā būs apskatāmas 50 fotogrāfijas, kuras radījuši 25 fotogrāfi no Ventspils fotokluba “Moments” un Rīgas fotokluba “Āgenskalns”. Pasākumā ieeja bez maksas.

Informācijai:
Solvita Štekerhofa
Ventspils bibliotēka
Pārventas bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63680073
Informāciju sagatavoja
Zane Birzniece
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 63623231
[email protected]

 28.11.2022.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook