Tiešsaistes tikšanās ar Ēriku Bērziņu

244577700_600053147703082_2918920337030340663_n

12. oktobrī plkst. 17.00 tiešsaistē Ventspils bibliotēkas facebook lapā (@VentspilsBiblioteka) notiks tikšanās ar dzejnieci un žurnāla “Mans Mazais” redaktori Ēriku Bērziņu.

Pasākums notiks projektā “Lasāmpietura Pārventā – pietura vecākiem”, kur uz sarunām par lasīšanu kā vērtību tiks aicinātas latviešu autores, kuru darbi iekļauti “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” kolekcijā. Šī projekta mērķis ir pievērst vecāku uzmanību lasīšanai kā kopīgai ģimenes aktivitātei, kas ļauj bērniem iegūt  priekšstatu par lasīšanu, kā patīkamu piedzīvojumu, kurā var iesaistīties visi. Aicinām vecākus vai jebkuru pieaugušo ieskatīties “Vecāku žūrijas” kolekcijas grāmatās, jo tās lielākoties stāsta par vecāku un bērnu attiecībām un attieksmi pret bērniem,  rosina cienīt bērnu iekšējo pasauli un gūt izpratni par pieaugšanas pārdzīvojumiem. “Vecāku žūrijas” kolekcijas grāmatas spēj raisīt diskusijas par lasīšanas nozīmi personības tapšanas ceļā.

12. oktobrī notiks pirmā tiešsaistes tikšanās ar dzejnieci un žurnāla “Mans Mazais” redaktori Ēriku Bērziņu, bet līdz gada beigām plānotas sarunas arī ar garstāsta “Upe” autori Lauru Vinogradovu un romāna “Kariete uz Santjago” autori Kristīni Ulbergu.

Informācijai:
Vita Ozola
Pārventas bibliotēkas
Vecākā bibliotekāre darbā ar bērniem un jauniešiem
vita.ozola@ventspils.lv