Tikšanās ar ceļojumu grāmatu autori Zani Eniņu

_DSF5973

Trešdien, 18. maijā, plkst. 18:00 Pārventas bibliotēkā tikšanās ar ceļotāju, grāmatu “Nekaunīgais pingvīns” un “Uz Aļasku un atpakaļ” autori Zani Eniņu.

Maija sākumā klajā nāca Zanes Eniņas nu jau otrā ceļojuma dienasgrāmatas atspoguļojums “Uz Aļasku un atpakaļ”. Tajā autore dalās ar piedzīvoto ASV un Kanādā, kur satikās ar lāčiem, ar rokām skaloja zeltu un upēs baudīja karstos avotus.

Par sevi Zane saka, ka viņai dzīvē ir daudz aizraušanās, bet visvairāk viņai patīk – rakstīšana un ceļošana. Par to arī būs saruna šajā tikšanās reizē, kura notiks Pārventas bibliotēkā.

Zane Eniņa ir kaislīga ceļotāja, kas pabijusi vairāk nekā 75 pasaules valstīs, un vairāku gadu garumā sakrāti vareni piedzīvojumu stāsti. Plašāku atpazīstamību Eniņa ieguva neilgi pirms ceļojuma uz Antarktīdu un Dienvidameriku, kad lūdza sabiedrības atbalstu savu sapņu piepildīšanai, uzsākot pūļa finansēšanas kampaņu jeb operāciju “Pingvīns”. Zanei savu sapni izdevās piepildīt. Par līdzekļu piesaistīšanu šim ceļojumam un neaizmirstamo pieredzi tālajās zemēs viņa sarakstīja savu pirmo grāmatu “Nekaunīgais pingvīns”.

Tikšanās ar Zani Eniņu tiek organizēta Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā “Lasāmpietura Pārventā. Pietura ceļotājiem”.

Informācijai:
Solvita Štekerhofa
Ventspils bibliotēka
Pārventas bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63680073
[email protected]
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook