08.11. Gunas Zālamanes lekcija “Dabas likumi dārzā, jeb ilgtspējīga saimniekošana”

Dabas likumi dārzā, jeb ilgtspējīga saimniekošana (2)
Kopējai lauksaimniecības politikai ir izšķiroša nozīme, lai nodrošinātu lauksaimniecības un mežsaimniecības nākotni un sasniegtu Eiropas zaļā kursa mērķus.
Eiropas Savienība lauksaimniekiem nodrošina ienākumu atbalstu , kuri: funkcionē kā drošības tīkls un padara lauksaimniecību ienesīgāku, garantē nodrošinājumu ar pārtiku Eiropā, palīdz lauksaimniekiem ražot nekaitīgu un veselīgu pārtiku par pieejamu cenu, atalgo lauksaimniekus par tādu sabiedrisko labumu nodrošināšanu, kas brīvā tirgū parasti neatmaksājas, piemēram, rūpes par lauku ainavu un vidi.
 
 08.11.2023. plkst. 17.00-19.00 Zoom platformā piedāvājam Gunas Zālamanes lekciju “Dabas likumi dārzā, jeb ilgtspējīga saimniekošana”.
 
Lekcijas apakštēmas: Iespējas dārzu izveidot tā, lai gandrīz nemaz nebūtu jāravē, jālaista un pēc katras lietusgāzes jāirdina augsnes virskārtu.
Runāsim arī par to, kur likt nopļauto zāli un citus dārza “atkritumus”, kā atdzīvināt nomocītu augsni un padarīt to auglīgu.
Lektore Guna Zālamane ieguvusi Šveices permakultūras akadēmijas sertifikātu un ir pilntiesīga permakultūras dizainere. Viņa skaidro, ka permakultūra balstās uz trīs ētikas principiem – atbildīgi izturēties pret Planētu, rūpēties par nākamajām paaudzēm un atgriezt atpakaļ apritē to, kas radies rūpēs par cilvēkiem. 
                                                                                                                                    SAITE UZ LEKCIJU : https://us06web.zoom.us/j/88972048798…
                                                                                                                                                                            Meeting ID: 889 7204 8798
                                                                                                                                                                            Passcode: 588451
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook