Pasākums “Mākslīgais intelekts un tā potenciāls biznesā”

Europe Direct centrs (ED Ventspils) un Ventspils Biznesa atbalsta centrs aicina uz bezmaksas pasākumu “Mākslīgais intelekts un tā potenciāls”, kurš norisināsies šī gada 23. februārī plkst. 12.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā un tiešsaistē Zoom platformā.

Mākslīgais intelekts (MI) vēl šķiet nākotnes tehnoloģija, tomēr jāatzīst, ka nākotne jau ir pienākusi, un mums visapkārt ir daudz uz MI balstītu risinājumu, kas sniedz ieguvumus gan patērētājiem, gan uzņēmējiem.

Saskaņā ar PwC prognozēm, līdz 2030. gadam mākslīgā intelekta tehnoloģijas ļaus palielināt iekšzemes kopproduktu (IKP) atsevišķās valstīs par 14%, un veicināt pasaules ekonomikas pieaugumu par gandrīz 16 triljoniem dolāru.

Mākslīgais intelekts darbojas ar milzīgiem datu masīviem, analizē ienākošos datus un, pamatojoties uz tiem, izstrādā adaptīvus risinājumus, kuri tiek izmantoti dažādās jomās, tostarp mārketingā un biznesā, paceļot tos pilnīgi jaunā līmenī, sekmējot straujāku datu analīzi un pielāgošanos jauniem apstākļiem, kas savukārt palīdz efektīvāk prognozēt konkurentu uzvedību un kopējo situāciju tirgū.

Pasākuma laikā Ēvalds Urtāns – IT jomas pētnieks un praktiķis, kā arī SIA “Asya” dibinātājs– padalīsies ar savu pieredzi kā MI programmatūras izmantošana var veicināt pārdošanas apjomus.

Savukārt, Aļona Rastihina –“Accenture Baltics” komunikāciju mākslīgā intelekta izstrādātāja – stāstīs par mākslīgo intelektu klientu apkalpošanā.

Noslēgumā uzstāsies uzņēmuma SIA “NOD Baltic” pārstāvis Kārlis Bergmanis ar prezentāciju par kiberdrošību, un kāpēc tā attiecas uz visiem neatkarīgi no amata vai vecuma.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit.

Pasākuma norise klātienē Ventspils Galvenajā bibliotēkā – Akmeņu ielā- 2, kā arī tiešsaistē. Apmeklējot pasākumu klātienē, nepieciešams derīgs COVID-19 vakcinācijas sertifikāts.

Pasākumu organizē Europe Direct Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru. ED Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

pasted image 0 (1) pasted image 0