Psihologa Edmunda Vanaga lekcija par metodēm, kā efektīvi mācīties

edmunds-vanags-1

21.septembrī plkst.16.30 tiešsaistē ZOOM platformā Ventspils Augstskolas studentiem, kā arī jebkuram citam interesentam būs iespēja piedalīties Latvijas Universitātes lektora, klīniskā psihologa Edmunda Vanaga lekcijā “Mācīšanās kompetences”. 

Lekcijā līdzās teorētiskām zināšanām varēs iepazīties ar dažādām praktiski pielietojamām metodēm, kā mācīšanās procesu organizēt pēc iespējas efektīvāk un kvalitatīvāk. Tiks apskatīts arī jautājums, kā tehnoloģijas un interneta resursi var palīdzēt mācīties. 

Lekcijas mērķa auditorija ir studenti, skolēni, jaunieši, kā arī saite būs pieejama arī jebkuram citam interesentam. Piekļuve būs ierobežota līdz 140 cilvēkiem, tādēļ aicinām saiti atvērt dažas minūtes pirms lekcijas sākuma, citādi, iespējams, lekcijas laikā administrators vairs nevarēs akceptēt piekļuvi skaitliskā ierobežojuma dēļ.

Tiešsaistes saite:  https://us06web.zoom.us/j/89237931311?pwd=ejY5T21DcGxqaHdNaGt1U25mL1pRdz09

Meeting ID: 892 3793 1311

Passcode: 103675

Lekcijas ilgums būs viena akadēmiskā stunda. Apliecinājums par lekcijas noklausīšanos nav paredzēts.  Edmunda Vanaga lekcija “Mācīšanās kompetences” tiek organizēta ED Ventspils projekta ietvaros ar Eiropas Komisijas finansējumu.

2022. gads ir Eiropas Jaunatnes gads (#EYY2022), un tajā visa uzmanība ir vērsta uz Eiropas jauniešu lomu labākas – zaļākas, iekļaujošākas un digitālākas – nākotnes veidošanā. Eiropas Jaunatnes gadā tiek sniegtas plašas iespējas mācīties un iesaistīties dažādos pasākumos visā Eiropā.

Par ES un Europe Direct aktualitātēm var uzzināt klātienē, atnākot uz ED Ventspils centru Akmeņu ielā 2, kā arī Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē https://biblioteka.ventspils.lv/edventspils/, kā arī Twitter: @EuropeDirectVentspils un Facebook https://www.facebook.com/EuropeDirectVentspils/.

Europe Direct Ventspils darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

 

Informācijai:
Vija Baško
ED Ventspils
Tālr.: 63623231 

20.09.2022.

 

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook