Sarunas ar Lolitu Neimani par veselīgu uzturu

2013. gada 13. decembrī plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Akmeņu ielā 2), turpinot Eiropas Komisijas finansēto pasākumu ciklu “Mēs Eiropai- Eiropa mums”, tikšanās ar diētas ārsti, Rīgas Stradiņa universitātes Uztura Akadēmiskās skolas direktori Lolitu Neimani. Sarunas tēma “Veselīgs uzturs”.

Ar pareizu, sabalansētu uzturu, regulāru fizisko slodzi, kā arī stresa līmeņa kontrolēšanu var tieši ietekmēt veselību. Izvēloties savam aktivitāšu līmenim, gremošanas sistēmas un visa organisma īpatnībām piemērotu ēdienkarti, ir iespējams uzlabot gan izskatu, gan pašsajūtu. Mēs maz zinām par produktu uzturvērtību, tāpēc nesekojam līdzi ko un no kā gatavojam. Uzturā jābūt visām vielām, kas veido cilvēka organisma sastāvdaļas. Kas tad ir tās lietas, kam vajadzētu pievērst uzmanību? Par to arī saruna ar diētas ārsti Lolitu Neimani.

Pasākums “Veselīgs uzturs” ir otrais pasākums Eiropas Komisijas finansētajā ciklā “Mēs Eiropai- Eiropa mums”, kuru īsteno Europe Direct Informācijas centrs Ventspils, kas atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.