25.februārī Pārventas bibliotēkā skanēs Daņiļeviča dzeja

715x715_ebdafb3b31a192d87a0637d1981d64dd

Pārventas bibliotekā 25. februārī, plkst. 19 notiks vienīgā koncertuzveduma ”Nestāstot” izrāde Kurzemē.

Bibliotēkā izskanēs horeogrāfa Agra Daņiļeviča un dziedātājas Aleksandras Špicbergas kopdarbā tapušais koncertuzvedums, kurā Aleksandra izdziedās un izdejos mīlestības stāstus spāņu mūzikā,

bet Agris klausītājiem atklās savu mīlestībai veltīto dzeju.

Horeogrāfs Agris Daņiļevičs sava jubilejas gada ieskaņā saviem draugiem un talanta cienītājiem ir sagādājis pārsteigumu!

Viņš ir gatavs atklāt vēl kādu aizraušanos, ko līdz šim turējis noslēpumā – aicinājumu izteikt dzejas rindās savas sajūtas, pārdomas, ilgas un pieredzēto.

Mīlestībai veltītā dzeja izrādē sasaucas ar deju, kaisles pilnās spāņu mūzikas ritmiem un smeldzīgo liriku.

Kamerizrādes spēles noteikumi uzliek īpašas prasības koncertzālei. Būtisks ir amfiteātra sēdvietu izkārtojums, zāles kompaktums, kā arī lielisks koncertflīģelis.

Kurzemē šiem nosacījumiem visvairāk atbilst Pārventas bibliotēka.

Izrādē skan dziesmas no Federiko Garsija Lorkas un Manuela de Falja cikliem, Isaaka Albenisa  klavieru svīta, Federiko Moreno Torroba skaņdarbi ģitārai, Hoakina Rodrigo opusi ģitārai,

klavierēm un balsij, kā arī Agra Daņiļeviča dzeja autora lasījumā.

Biļetes pieejamas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124625