Konkursi

06. 05 Konkurss “Iesūti savu sveicienu Eiropai”

KONKURSS!
Līdz 9.maija plkst.24:00 izvēlies vienu objektu Ventspilī, kura izveidei izmantots  Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums.
Nofotografējies pie tā un ievieto bildi šī ieraksta komentārā, pievienojot sveicienu Eiropas dienā!

Skatīt vairāk…

23. 07 Literāro darbu konkurss “Ventspils skan”

Sagaidot Pilsētas svētkus un Ventspils 729. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Ventspils skan”.

Skatīt vairāk…

04. 07 Literāro darbu konkurss “Ventspils pēc 100”

Sagaidot Latvijas 100.jubileju un Ventspils 728. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Ventspils pēc 100”.

Konkursa “Ventspils pēc 100” mērķis ir aicināt autorus, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  izteikt  savu sapni, savu vīziju par Ventspili, kāda tā varētu būt nākotnē, pēc 100 gadiem. Konkursa moto ir Viktora Igo vārdi “Lai veidotu nākotni, nekas nav tik nepieciešams kā sapnis par to.”

Skatīt vairāk…

20. 06 Literāro darbu konkurss “Rātslaukuma stāsts”

Sagaidot Pilsētas svētkus un Ventspils 727. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Rātslaukuma stāsts”.

Konkursa “Rātslaukuma stāsts” mērķis ir aicināt autorus, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  izteikt  savas sajūtas par Ventspils Rātslaukumu, tā vēsturi, šodienu vai nākotni. Iespējams, ka iztēli rosina kāds no Rātslaukuma namiem, Rātslaukumā augošajiem kokiem, vai Rātslaukuma pulkstenis. Varbūt tie ir soliņi, ziedi vai bruģakmeņi, bet varbūt tas ir kāds noslēpumains tēls, vai notikums? Skatīt vairāk…

17. 05 Aicinām piedalīties Dzejas konkursā “Kur zeme, tur dzeja”!

Dzeju var iesūtīt ikviens dzejas cienītājs un autors, neatkarīgi no vecuma un pieredzes. Nav nozīmes, vai rakstāt klasisku dzeju, dzejisku prozu vai eksperimentālu dzeju – svarīga ir spēja aizkustināt. Atsūtiet mums savas dzejas paraugu (1-3 dzejoļus). Darbus vērtēs Ventspils bibliotēkas un Ventspils Jaunrades nama Jauno rakstnieku kluba pārstāvji.

Skatīt vairāk…

01. 07 Aicina piedalīties literāro darbu konkursā

Sagaidot Ventspils 726. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Mani 726 vārdi Ventspilij”.

Konkursa “Mani 726 vārdi Ventspilij” mērķis ir oriģinālā veidā, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  aicināt autorus izteikt  savas sajūtas par Ventspili. Skatīt vairāk…

16. 10 Izsludina konkursu “Kurzemes prozas lasījumi 2015”

Ventspils bibliotēka, sadarbībā ar Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju un Latvijas Literatūras centru, izsludina konkursu „Kurzemes prozas lasījumi 2015”, kas  notiek festivāla „Prozas lasījumi 2015” ietvaros.

Konkursā aicina piedalīties Kurzemes autorus, kuri raksta prozu. Pieteikumi līdz 2015. gada 19. novembrim iesniedzami  Ventspils bibliotēkā Akmeņu ielā 2, Ventspilī LV-3601, e-pasts [email protected]. Skatīt vairāk…

24. 09 Izsludina konkursu “ No vēstures līdz mūsdienām”

Katru gadu 11.novembrī mēs Latvijā atzīmējam Lāčplēša dienu, jo nu jau gadrīz pirms 100 gadiem Latvijas valsts armija guva uzvaru pār Bermonta karaspēku. Pieminot šo notikumu, mēs godinām Latvijas brīvības cīnītājus, viņu varonību.

Lāčplēša dienā atceramies ne tikai vēsturiskos notikumu, bet ļaujamies arī pārdomām, vai  šodien mēs spētu cīnīties par savu valsti, vai arī mēs līdzīgā situācijā varētu kļūt par varoņiem, un vispār, kas šodien ir varonis? Skatīt vairāk…

04. 08 Noslēdzies konkurss “Mani 725 vārdi Ventspilij”

Sagaidot Ventspils 725. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludināja literāro darbu konkursu “Mani 725 vārdi Ventspilij”.

 Konkursa “Mani 725 vārdi Ventspilij” mērķis, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  aicināt autorus izteikt  savas sajūtas par Ventspili.

 Darbus iesūtīja 11 autori- Laura Andersone, Ineses Aide, Elīna Gabrāne, Jānis Valks, Laura Ozere, Linvidas Krivickas, Maija, Nataļja Malašonoka, Pēteris Tonis, Guntars Tenne, Dace Kamela. Skatīt vairāk…

06. 08 Noslēdzies literāro darbu konkurss

Noslēdzies Ventspils bibliotēkas  organizētais, Pilsētas svētkiem veltītais literāro darbu konkurss “Mani 724 vārdi Ventspilij”.

Konkursā ar saviem literārajiem darbiem piedalījās 10 autori- Skatīt vairāk…