Aicina piedalīties spēlē “Mežs ienāk pilsētā”

Mežš ienāk pilsētā (2)

Atzīmējot Pilsētas svētkus, 6.augustā no plkst.12 līdz 15.30 Rātslaukumā norisināsies Grāmatu svētki, kuru programmā notiks spēle “Mežs ienāk pilsētā”.

Spēles dalībnieki – Ventspils iedzīvotāji un pilsētas viesi, izglītojošā un izklaidējošā veidā lietderīgi un jautri pavadīs laiku kopā ar ģimeni, iepazīs zaļo dzīvesveidu un, izpildot spēles uzdevumus, varēs izlozē iegūt balvas, kuras nodrošina pasākuma  sadarbības   partneri:   SIA   “Olimpiskais   centrs Ventspils”, Apgāds “Jānis Roze”, Ventspils bibliotēka, Europe Direct Ventspils.

Lai piedalītos spēlē “Mežs ienāk pilsētā”, komandas kapteinim, sūtot e-pastu uz ed@ventspils.lv jāreģistrē sava komanda (2 līdz 5 dalībnieki), norādot komandas nosaukumu un dalībnieku skaitu.

Spēles uzvarētājus noteiks izlozes kārtībā. Izloze notiks 14.00 Rātslaukumā.

Pasākumu organizē Europe Direct Ventspils, kura darbību finansē Eiropas Komisija, un Ventspils  bibliotēka.

Spēles “Mežs ienāk pilsētā” nolikumu skatīt- https://bit.ly/3PsiW8h

Informāciju sagatavoja: