Bibliotekāriem

Prezentāciju materiāli un cita noderīga informācija bibliotekāriem.

08. 03 Konkurss “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!” bibliotēku lasītājiem un bibliotekāriem

No šī gada 6. marta Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētāji un bibliotekāri aicināti piedalīties izzinoši izglītojošā konkursā “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!”.

Skatīt vairāk…

25. 04 Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi

Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem.

Skatīt vairāk…

08. 04 Ventspils bibliotēkas dalās pieredzē darbā ar bērniem

Ceturtdien, 7.aprīlī, tiešsaistē norisinājās publisko bibliotēku pieredzes apmaiņas seminārs “Darbs ar bērniem un jauniešiem”, kurā ar Ventspils bibliotēkas pieredzi dalījās Pārventas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vita Ozola. Semināru organizēja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku attīstības centrs.

Skatīt vairāk…

28. 01 Prezentācijas par 2021.gadu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās un novada bibliotēkās

27. janvārī Metodiskās dienas ietvaros, tāpat kā iepriekšējos gados, Ventspils bibliotēkas struktūrvienību un novada bibliotēku vadītāji kolēģiem prezentēja 2021.gadā paveikto un ieskicēja plānoto 2022. gadā.

Skatīt vairāk…

03. 06 Publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu

Latvijas Nacionālās bibliotēkas tīmekļa vietnē sadaļā Bibliotēku statistika ir publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu. Tas ir pieejams arī Oficiālās statistikas portālā.

Skatīt vairāk…

07. 05 Prezentācija “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”

29. aprīlī Europe Direct informācijas centrs Ventspils organizēja žurnālistes un producentes Dainas Jāņkalnes tiešsaistes semināru “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”. Aicinām iepazīties ar semināram sagatavoto prezentāciju šeit.

11. 12 Tiešraidē varēs skatīties semināru par ANO ilgstpējīgas attīstības mērķiem

12. decembrī Pārventas bibliotēkā notiks Kurzemes reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”.  Lai dotu iespēju semināra priekšlasījumus noklausīties pēc iespējas plašākam klausītāju lokam, Ventspils bibliotēkas “Facebook” lapā no plkst.10.30 tiks nodrošināta semināra tiešraide

Skatīt vairāk…

03. 09 KISC resursi un aktualitātes

29. augustā, Spodrības dienā, Ventspils bibliotēkā viesojās Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) pārstāvji, lai informētu par KISC resursiem un jaunumiem.

Prezentācija pieejama ŠEIT!

14. 08 Kurzemes bibliotekāru vasaras skolas prezentācijas

12. un 13.augustā Ventspils bibliotēka un Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Kurzemes nodaļa ar Ventspils pašvaldības, Ventspils bibliotēkas, “EDIC Ventspils” un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu organizēja Kurzemes bibliotekāru vasaras skolu “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”, kas norisinājās Ventspils Mūzikas vidusskolas un Ventspils augstskolas bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

01. 08 Kurzemes bibliotekāru vasaras skola “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”

2019. gada 12. un 13.augustā Ventspils bibliotēka un Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Kurzemes nodaļa ar Ventspils pašvaldības, Ventspils bibliotēkas, “EDIC Ventspils” un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē Kurzemes bibliotekāru vasaras skolu  “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”, kas norisināsies Ventspils Mūzikas vidusskolas un Ventspils augstskolas bibliotēkās Ventspilī. Vasaras saietā bibliotekāriem būs iespēja iepazīt jauno koncertzāli “Latvija”, Ventspils mūzikas vidusskolu un bibliotēku, muzicēt, ieklausīties vērtīgos stāstījumos, dzirdēt atskaņas no profesionāliem ārzemju braucieniem, veltīt stundu radošai rakstīšanai, izzināt mūzikas terapijas noslēpumus, smelties enerģiju un spēku, uzsākot jauno darba sezonu, kā arī stiprināt komandas garu un dalīties pieredzē.

Skatīt vairāk…