Bibliotekāriem

Prezentāciju materiāli un cita noderīga informācija bibliotekāriem.

27. 10 Aicina pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu Pārventas bibliotēkā

Ventspils bibliotēka meklē kolēģi – aicina pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībā – Pārventas bibliotēkā (darba līgums uz nenoteiktu laiku, ar trīs mēnešu pārbaudes laiku).

Skatīt vairāk…

05. 09 Aicinām pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu darbam ar bērniem Pārventas bibliotēkā

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz  vecākā bibliotekāra amatu darbam ar bērniem Ventspils bibliotēkas struktūrvienībā – Pārventas bibliotēkā (darba līgums uz nenoteiktu laiku,  ar 3 mēnešu pārbaudes laiku).       

Skatīt vairāk…

12. 07 Aicinām pieteikties uz bibliogrāfa amatu

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz bibliogrāfa amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku, nosakot pārbaudes laiku). 

Skatīt vairāk…

21. 06 Aicinām pieteikties uz Direktora vietnieka amatu

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas Nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz Direktora vietnieka amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku, ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem).       

Skatīt vairāk…

08. 03 Konkurss “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!” bibliotēku lasītājiem un bibliotekāriem

No šī gada 6. marta Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētāji un bibliotekāri aicināti piedalīties izzinoši izglītojošā konkursā “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!”.

Skatīt vairāk…

25. 04 Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi

Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem.

Skatīt vairāk…

08. 04 Ventspils bibliotēkas dalās pieredzē darbā ar bērniem

Ceturtdien, 7.aprīlī, tiešsaistē norisinājās publisko bibliotēku pieredzes apmaiņas seminārs “Darbs ar bērniem un jauniešiem”, kurā ar Ventspils bibliotēkas pieredzi dalījās Pārventas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vita Ozola. Semināru organizēja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku attīstības centrs.

Skatīt vairāk…

28. 01 Prezentācijas par 2021.gadu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās un novada bibliotēkās

27. janvārī Metodiskās dienas ietvaros, tāpat kā iepriekšējos gados, Ventspils bibliotēkas struktūrvienību un novada bibliotēku vadītāji kolēģiem prezentēja 2021.gadā paveikto un ieskicēja plānoto 2022. gadā.

Skatīt vairāk…

03. 06 Publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu

Latvijas Nacionālās bibliotēkas tīmekļa vietnē sadaļā Bibliotēku statistika ir publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu. Tas ir pieejams arī Oficiālās statistikas portālā.

Skatīt vairāk…

07. 05 Prezentācija “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”

29. aprīlī Europe Direct informācijas centrs Ventspils organizēja žurnālistes un producentes Dainas Jāņkalnes tiešsaistes semināru “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”. Aicinām iepazīties ar semināram sagatavoto prezentāciju šeit.