Bibliotekāriem

Prezentāciju materiāli un cita noderīga informācija bibliotekāriem.

03. 05 Ventspils bibliotēka izsludina “Grāmatu bingo” par Kultūras kanonu literatūrā

4.maijā izsludinām  izaicinājumu ”Kultūras kanons: obligātā vasaras literatūra bibliotekāriem un lasītājiem”: aicināsim Ventspils bibliotēkas lasītājus, kā arī visus Ventspils bibliotēkas struktūrvienību, skolu un pagastu bibliotekārus izlasīt vai atsaukt atmiņā Latvijas literatūras grāmatas, kas iekļautas Latvijas kultūras kanonā.

Skatīt vairāk…

14. 02 Ventspils novada bibliotēkas 2023. gadā [prezentācija]

Iepazīstinām ar prezentāciju par Ventspils novada bibliotēku spilgtākajiem notikumiem 2023. gadā.

Skatīt vairāk…

09. 02 Prezentācijas par 2023.gadu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās

Iepazīstinām kolēģus, bibliotekārus, ar Ventspils bibliotēku struktūrvienību spilgtākajiem notikumiem 2023. gadā. Prezentācijas gatavotas Metodiskajai dienai.

Skatīt vairāk…

27. 10 Aicina pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu Pārventas bibliotēkā

Ventspils bibliotēka meklē kolēģi – aicina pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībā – Pārventas bibliotēkā (darba līgums uz nenoteiktu laiku, ar trīs mēnešu pārbaudes laiku).

Skatīt vairāk…

05. 09 Aicinām pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu darbam ar bērniem Pārventas bibliotēkā

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz  vecākā bibliotekāra amatu darbam ar bērniem Ventspils bibliotēkas struktūrvienībā – Pārventas bibliotēkā (darba līgums uz nenoteiktu laiku,  ar 3 mēnešu pārbaudes laiku).       

Skatīt vairāk…

12. 07 Aicinām pieteikties uz bibliogrāfa amatu

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz bibliogrāfa amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku, nosakot pārbaudes laiku). 

Skatīt vairāk…

21. 06 Aicinām pieteikties uz Direktora vietnieka amatu

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas Nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz Direktora vietnieka amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku, ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem).       

Skatīt vairāk…

08. 03 Konkurss “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!” bibliotēku lasītājiem un bibliotekāriem

No šī gada 6. marta Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētāji un bibliotekāri aicināti piedalīties izzinoši izglītojošā konkursā “LASI, MEKLĒ UN CEĻO!”.

Skatīt vairāk…

19. 02 Mūzikas bibliotēkas galeriju arhīvs (līdz 10.10.2021.)

Skatīt vairāk…

19. 02 Ventspils Augstskolas bibliotēkas foto galeriju arhīvs (līdz 25.02.2020.)

Skatīt vairāk…