Aicina piedalīties literāro darbu konkursā

Sagaidot Ventspils 726. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Mani 726 vārdi Ventspilij”.

Konkursa “Mani 726 vārdi Ventspilij” mērķis ir oriģinālā veidā, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  aicināt autorus izteikt  savas sajūtas par Ventspili.

Konkursā iesniegtos darbus vērtēs komisija, kuras sastāvā darbosies Ventspils bibliotēkas, laikraksta  “Ventas Balss”, Ventspils muzeja un Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāvji.

Labāko darbu autori saņems balvas- dāvanu kartes grāmatu iegādei. Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Pilsētas svētkos 6.augustā Rātslaukumā.

Pie bibliotēkas būs apskatāma pazīstamā ventspilnieka, vieglatlētikas trenera Māra Grīvas veidotā fotoizstāde “Kurzemes teiksmas. Jūra”.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Informācija
Olita Šteinmane