Ziņas

21. 06 Vēl ir brīvas vietas “Velo skoliņā”

Ventspils Galvenās bibliotēkas Reģionālā mācību centra organizētajai Velo skoliņai būs vēl viena grupiņa.

Skatīt vairāk…

17. 03 Vebinārs vecākiem “Kā veicināt drošu piesaisti?”

29. martā plkst. 13.00 Ventspils bibliotēka aicina piedalīties vebinārā vecākiem, kuri audzina bērniņu no dzimšanas līdz septiņu gadu vecumam “Kā veicināt drošu piesaisti?”.

Skatīt vairāk…

03. 01 Vebinārs vecākiem par bērna attīstību, temperamentu un vecāku lomām

10. janvārī plkst. 13.00 Ventspils bibliotēka aicina piedalīties vebinārā “Izpratne par bērna attīstību, temperamentu un vecāku lomām”.

Skatīt vairāk…

20. 07 Aicinām bērnus pieteikties “Velo skoliņai”

 

 Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Skatīt vairāk…

14. 03 “Digitālā nedēļa 2022” Ventspils bibliotēkā

Latvijā “Digitālā nedēļas 2022” aktivitātes šogad norisināsies Eiropas kampaņas “European ALL DIGITAL Weeks 2022” ietvaros no 14. marta līdz 14. aprīlim. Šajā laikā varēs sekot līdzi un piedalīties arī Eiropas organizētajos tiešsaistes pasākumos. Ventspils bibliotēka piedāvā dažādas Digitālās nedēļas aktivitātes gan klātienē, gan attālināti Ventspils bibliotēkas Facebook lapā un Zoom platformā. Skatīt vairāk…

10. 03 Cimdiņa bērni apmeklē Galvenās bibliotēkas mācību centru

Pēc ilgāka pārtraukuma klātienes nodarbības Ventspils Galvenajā bibliotēkā mācību centrā ir atsākuši atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašajām vajadzībām “Cimdiņš” jaunieši. Skatīt vairāk…

09. 02 Izsludina pieteikšanos licencētā apmācību programmā “Profesionālā drukāšana”

Mūsdienās, kad praktiski visa sarakste un dokumenti tiek drukāti datordrukā, īpaši aktuāla kļūst mašīnrakstīšanas jeb drukāšanas prasme.

Skatīt vairāk…

01. 02 8.februāris – Vispasaules drošāka interneta diena

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs par godu Vispasaules drošāka interneta dienai piedāvā vairākas vērtīgas bezmaksas nodarbības gan par drošību internetā, gan informatīvas nodarbības par e-pakalpojumu lietošanu.

Skatīt vairāk…

25. 01 Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs sāk jauno gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām.

Skatīt vairāk…

12. 10 Reģionālais mācību centrs strādā attālināti

Ārkārtas situācijas laikā Reģionālais mācību centrs strādā attālināti.

Iespējams saņemt individuālas konsultācijas telefoniski vai izmantojot video zvanu Zoom vai Whatsapp aplikācijā. Tel.nr.: +371 26603666

Skatīt vairāk…