Ziņas

26. 02 Bibliotēka aicina seniorus uz medijpratības nodarbībām

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina seniorus uz nodarbībām “Neticami, bet fakts!” Tas būs četru nodarbību cikls par medijpratību un digitālo prasmju attīstību, kas nepieciešamas, lai orientētos informācijas plūsmā, atpazītu dezinformāciju, propagandu un manipulācijas.

Skatīt vairāk…

23. 02 Izstādes Ventspils bibliotēkās no 26. februāra līdz 3. martam

  Skatīt vairāk…

19. 02 Dzejolis no sirds. Brīvais mikrofons [FOTO GALERIJA]

15. februārī Ventspils Galvenajā bibliotēkā notika pasākums “Dzejolis no sirds. Brīvais mikrofons”.

Skatīt vairāk…

13. 02 Stāstos par ceļojumiem dalīsies ventiņu stāstniece, zāļu sieva Līga Reitere

Piektdien, 16. februārī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks cikla “Stāstu laiks bibliotēkā” pasākums “Zāļu sieva ceļo”. Tā būs tikšanās ar ventiņu stāstnieci, zāļu sievu un aizrautīgu ceļotāju Līgu Reiteri.

Skatīt vairāk…

13. 02 Ventspils Galvenajā bibliotēkā ir skatāma Ziedoņa muzeja ceļojošā izstāde “Es atkal neatvados”

No 8. februāra Ventspils Galvenajā bibliotēkā ir apskatāma izstāde “Es atkal neatvados”. Tā veltīta Imanta Ziedoņa spēcīgajai un daudzšķautņainajai personībai, kas atstājusi nospiedumu uz dzejnieka līdzgaitniekiem un sabiedrību līdz pat mūsdienām.

Skatīt vairāk…

09. 02 Prezentācijas par 2023.gadu Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās

Iepazīstinām kolēģus, bibliotekārus, ar Ventspils bibliotēku struktūrvienību spilgtākajiem notikumiem 2023. gadā. Prezentācijas gatavotas Metodiskajai dienai.

Skatīt vairāk…

08. 02 Izstāde “Herbertam Dorbem – 130″

”Februāri ļoti gaidu” – tā paša sastādītajā ābecē rakstījis Herberts Dorbe, jo – “tad ir mana dzimšanas diena”. Šogad skolotājam, novadpētniekam, rakstniekam Herbertam Dorbem jau 130. februāris.  No 7. februāra īdz 9. martam Ventspils Galvenajā bibliotēkā 2.stāvā apskatāma tematiskā izstāde ”Herbertam Dorbem – 130”.

Skatīt vairāk…

06. 02 Brīvais mikrofons – dzejniekiem, dziesmu autoriem un lirikas baudītājiem

Ceturtdien, 15. februārī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, pasākumu zālē notiks otrais cikla “Brīvais mikrofons’’ pasākums ar devīzi “Dzejolis no sirds’’, kurā aicināti piedalīties pieredzējuši, kā arī jaunie dzejnieki, dziesmu vārdu autori no Ventspils un Ventspils novada, un ikviens cits interesents, kam tuva dzeja kā izpausmes veids. Mīļi gaidīti arī skolēni.

Skatīt vairāk…

30. 01 Ventspils Galvenajā bibliotēkā varēs apskatīt Janas Gruntmanes tekstilmākslas darbu izstādi

Piektdien, 2. februārī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā atklās Janas Gruntmanes personālizstādi “Janas tekstilmāksla”. Aicinām visus uz sarunu ar mākslinieci par izstādē redzamajiem darbiem un skatītājam neredzamo radīšanas procesu.

Skatīt vairāk…

24. 01 25.janvārī – metodiskā diena

Atgādinām, ka katra mēneša pēdējā ceturtdienā visās bibliotēkās ir metodiskā diena, tāpēc bibliotēkas ir slēgtas apmeklētājiem.

Skatīt vairāk…