Literāro darbu konkurss “Ventspils pēc 100”

Lit.konk.2017_apbalvosana_05.08.2017

Sagaidot Latvijas 100.jubileju un Ventspils 728. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Ventspils pēc 100”.

Konkursa “Ventspils pēc 100” mērķis ir aicināt autorus, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  izteikt  savu sapni, savu vīziju par Ventspili, kāda tā varētu būt nākotnē, pēc 100 gadiem. Konkursa moto ir Viktora Igo vārdi “Lai veidotu nākotni, nekas nav tik nepieciešams kā sapnis par to.”

Darbi jāiesniedz Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 līdz 28.jūlijam. Iesniegtos darbus vērtēs komisija, kuras sastāvā darbosies Ventspils bibliotēkas, laikraksta “Ventas Balss”, Ventspils muzeja un Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāvji.

Labāko darbu autori saņems balvas- dāvānu kartes grāmatu iegādei. Konkursa uzvarētājus apbalvos Pilsētas svētkos 4.augustā Rātslaukumā.

Konkursa darbi tiks ievietoti Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv , uzvarētāju darbi – publicēti laikrakstā “Ventas Balss”.

Literāro darbu konkursa “Ventspils pēc 100” nolikums šeit!

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja
vija.basko@ventspils.lv