Literāro darbu konkurss “Ventspils skan”

PLAKATS

Sagaidot Pilsētas svētkus un Ventspils 729. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu “Ventspils skan”.

Šogad jūlija nogalē Ventspilī atklās jauno akustisko koncertzāli “Latvija”, dāvājot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iespēju baudīt izcilu mūziku, atklājot jaunas, vēl nebijušas izjūtas un pārdzīvojumus. Konkursa “Ventspils skan” mērķis ir aicināt autorus, izmantojot jebkuru literatūras žanru, izteikt savas sajūtas un asociācijas par skaņām, kas raksturīgas Ventspilij. Iespējams, ka iztēli rosinās jūras šalkas vai ostas duna, kuģu signāli, rāmais miers pilsētas nomales rajonos, vai arī svētku un pasākumu norise, kad šķiet- skan visa Ventspils. Konkursa darbi tiks ievietoti Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv , uzvarētāju darbi – publicēti laikrakstā “Ventas Balss”.

Iesniedzamais konkursa darbs-

daiļdarbs (autora brīvi izvēlētā žanrā), kura apjoms nepārsniedz divas A4 formāta lapas. Darbs jānoformē datorrakstā (Times New Roman, burtu lielums 12 punkti, atstarpe starp rindām 1,5 punkti). Darbi, kuri pārsniedz noteikto apjomu, netiks vērtēti.

 Darba iesniegšana –

personīgi līdz 25.jūlija plkst. 16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, III stāvā, vai pa pastu (pasta zīmogs – 25.jūlijs), vai elektroniski biblioteka@ventspils.lv

Darbam jāpievieno slēgta aploksne, vai otrs e-pasta sūtījums, kurā norādīts autora vārds, uzvārds un kontaktinformācija (e-pasta adrese vai telefona numurs), un konkursa darba nosaukums.

 Vērtēšanas kritēriji-

  • darba atbilstība konkursa nolikumam,
  • domas oriģinalitāte,
  • valodas izteiksmība un precizitāte.

Balvu fonds-

labāko darbu autori saņems balvas 100 EUR vērtībā. Balvu fonda sadale, saskaņā ar vērtēšanas komisijas lēmumu, notiek pēc iesniegto darbu izvērtēšanas rezultātu apkopošanas. Konkursā iesniegtos darbus vērtēs komisija, kuras sastāvā darbosies Ventspils bibliotēkas, laikraksta “Ventas Balss”, Ventspils muzeja, Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas, Ventspils Augstskolas pārstāvji. 

Uzvarētāju paziņošana-

konkursa uzvarētājus publiski paziņos un sveiks Grāmatu svētkos Rātslaukumā 2019.gada 3.augustā plkst. 14.00. Uzvarētāji uz apsveikšanas pasākumu tiks uzaicināti telefoniski vai pa e-pastu.

  

Informācijai:
Vija Baško
Ventspils bibliotēkas direktora vietnieka p.i.
Tālr.:63623231
vija.basko@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.