Piltenes bibliotēkas ziņas aprīlī

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par aprīļa mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem.
  • Tematiska izstāde lasītavā “Aprīlis – gatavojamies dārzu sezonai” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”
  • Pasaules balss dienai (16. aprīlis) veltīta literatūras izstāde abonementā “Par skaņām un klusēšanu”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Putni klāt!” izstāžu ciklā “Dabas grāmatās ieskatoties”
  • Izstāde lasītavā “Mūsu gads 2022”.
  • Fotoizstāde bērnu nodaļā “Mūsu vaļasprieki”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde abonementā “Piltenes bibliotēkai – 100: 20gs. 20.-30.gadi”

Pasākumi

• 1. aprīlī – Piltenes bibliotēkas lasīšanas eksperti piedalās Bērnu žūrijas noslēguma Lielo lasīšanas svētku pasākumā “Kā atnāk dzejolis” Pārventas bibliotēkā.
  • 17.-23. aprīlī – Bibliotēku nedēļas pasākumi – jauno grāmatu dienas.
  • 24.-26. aprīlī – Digitālās nedēļas pasākumi.
  • Aprīlī (datums un laiks tiks precizēti) – Skaļās lasīšanas konkursa I kārtas pasākums.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv