Puzes bibliotēkas ziņas aprīlī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Viss par un ap vanagiem” – bibliotēkā mīt daudzi Vanagi – rakstnieki, dzejnieks, autori, mākslinieki, tulkotāji, vecās drukas tulkotāja, redaktori, recenzents, fotogrāfe, arhibīskaps, organizācija, pat atrodama klints un, protams, vanagi un vanadziņi kā tēli romānos, pasakās, dzejoļos un stāstos.
  • Literatūras izstāde “Mums tālu nav jāiet un nevajag iet” – rakstniekam Imantam Ziedonim 90
  • Literatūras izstāde “LALIGABA cirkulē” – Latvijas Literatūras gada balvai pirmajā kārtā izvirzītie darbi
  • Literatūras izstāde “Ceļojums pie kaimiņiem” – lietuviešu autoru darbi bērniem un jauniešiem
  • Tēlniekam Kārlim Danem veltīta novadpētniecības materiālu izstāde “Kad skulptūra sāk runāt”
  • Rotējošā fonda izlase

Pasākumi

• 3.-6. aprīlī – radošas darbnīcas “Zaķis atved Lieldieniņas”, darbs ar papīru un līmi.
  • 24.-28. aprīlī – noslēguma pasākumi “Skaļās sa-lasīšanās” pa klašu grupām.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv