Piltenes bibliotēkas ziņas maijā

Izmaiņas darba laikā: maijā bibliotēka pāriet uz vasaras darba laiku: sestdienās slēgta (izņemot 20. maiju kā strādājošo sestdienu), ceturtdienās atvērta līdz 17:00.

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par maija mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem.
  • Tematiska izstāde lasītavā “Maijs – aktivitātes dabā” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”.
  • Eiropas dienai (9. maijs) veltīta literatūras izstāde abonementā “Grāmata ved pa Eiropu”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Iepazīsti ziedošos augus” izstāžu ciklā “Dabas grāmatā ieskatoties”
  • Izstāde lasītavā “Mūsu gads 2022”.
  • Fotoizstāde bērnu nodaļā “Piltenieku vaļasprieki”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde abonementā “Piltenes bibliotēkai – 100: 20gs. 20gs. 40.-60.gadi”
  • Ceļojošā grāmatu kopa – Kultūras Ministrijas atbalstītais “Vērtīgo grāmatu iepirkums 2021”

Pasākumi

• 3. maijā plkst.11.30 – Skaļās lasīšanas konkursa I kārta
  • 6. maijā plkst.11.00 – Stādu tirdziņš un maiņa “Vienam lieks, citam prieks” pie bibliotēkas
  • 27. maijā – Skaļās lasīšanas II kārta Ventspilī.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv