Piltenes bibliotēkas ziņas jūnijā

Izmaiņas darba laikā: no 5. līdz 18. jūnijam bibliotēka slēgta.

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par jūnija mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska izstāde lasītavā “Jūnijs – šis un tas par papardes ziedu” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”
  • Literatūras izstāde abonementā “Grāmata vasarai – sapņi, ilgas, vēlmes un ilūzijas”
  • Grāmatu izlase ar anotācijām jauniešiem “Bet ko lai lasa?”
  • Literatūras izstāde vismazākajiem lasītājiem bērnu nodaļā “Lasīt var iemācīties tikai lasot”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Ar makšķeri” izstāžu ciklā “Dabas grāmatā ieskatoties”
  • Izstāde lasītavā “Mūsu gads 2022”
  • Fotoizstāde bērnu nodaļā “Piltenieku vaļasprieki”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde abonementā “Piltenes bibliotēkai – 100: 20gs. 40.-60.gadi”.
  • Ceļojošā grāmatu kopa – Kultūras Ministrijas atbalstītais “Vērtīgo grāmatu iepirkums 2021”.

Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv