Piltenes bibliotēkas ziņas augustā

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par augusta mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska izstāde lasītavā “Augusts – kāzu mēnesis” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”
  • Literatūras izstāde abonementā “Ceļi, krustceļi, takas”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Ventspils novads (rajons, apriņķis) Dziesmu svētkos. Piltenieku dalība Dziesmu svētkos”
  • Grāmatu izlase ar anotācijām jauniešiem “Bet ko lai lasa?”.
  • Literatūras izstāde vismazākajiem lasītājiem bērnu nodaļā “Lasīt var iemācīties tikai lasot”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Neparastā pasaule” izstāžu ciklā “Dabas grāmatā ieskatoties”
  • Izstāde lasītavā “Mūsu gads 2022”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde abonementā “Piltenes bibliotēkai – 100: 20gs. 70.-90.gadi”
  • Amatnieku darbu izstāde-pārdošana (atjaunots un papildināts sortiments)

Pasākumi

• Augusta beigās bibliotēka organizē ekskursiju Bērnu žūrijas dalībniekiem un labākajiem, aktīvākajiem lasītājiem uz Talsiem un Gāliņciema bibliotēku. Precīzāka informācija sekos.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv