Piltenes bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par oktobra mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska izstāde lasītavā “Oktobris: izpratne, iedvesma, dziedināšana – grāmatas par psiholoģiju un psihoterapiju” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”
  • Pasaules Pārtikas dienai (16. oktobris) veltīta literatūras izstāde abonementā “Garšīgā literatūra un literatūras garša”
  • Literatūras izstāde vismazākajiem lasītājiem bērnu nodaļā “Lasīt var iemācīties tikai lasot”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Zvaigžņotā debess” izstāžu ciklā “Dabas grāmatā ieskatoties”
  • Izstāde lasītavā “Mūsu gads 2022”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Piltenes bibliotēkai – 100: no 20 gs.20.gadiem līdz mūsdienām”
  • Amatnieku darbu izstāde-pārdošana (atjaunots un papildināts sortiments)

Pasākumi

• 4. oktobrī plkst.18.00 – tikšanās ar alpīnistu, zemessargu, grāmatas “Kad karš kļūst personisks” autoru Juri Ulmani; būs iespēja iegādāties jauno grāmatu par ziedojumiem Ukrainas atbalstam.
  • 7. oktobrī plkst.17.00 – Piltenes bibliotēkas 100 gadu jubilejas pasākums.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv