Piltenes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par novembra mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska izstāde lasītavā “Novembris: Latvijas vēsture, Latvijas šodiena” izstāžu ciklā “Gada zinību un prasmju plaukts”
  • Lāčplēša dienai veltīta literatūras izstāde abonementā “Mūsu asinis šī zeme, mūsu valsts un brīve, slava”
  • Literatūras izstāde vismazākajiem lasītājiem bērnu nodaļā “Lasīt var iemācīties tikai lasot”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Saudzēt vidi, dzīvot zaļi” izstāžu ciklā “Dabas grāmatā ieskatoties”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Piltenes bibliotēkai – 100: no 20 gs.20.gadiem līdz mūsdienām”.
  • VKKF kultūras programmas 2023. iepirkuma grāmatas Piltenes bibliotēkā
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 73. kopa
  • Amatnieku darbu izstāde-pārdošana (atjaunots un papildināts sortiments)

Pasākumi