Puzes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Novadpētniecības materiālu izstāde “Ameles skolai 160”
  • Literatūras izstāde “Viss par un ap ērgļiem un zvirbuļiem” – bibliotēkā mīt daudzi Ērgļi un Zvirbuļi: rakstnieki, autori, redaktori, mākslinieki, kardiologs, mazais ērglēns Durberts ar ģimeni, divgalvains ērglis un ģimenes baltais zvirbulis, iespēja pabūt Ērgļu novadā un aplūkot Ērgļuklinti, un, protams, ērgļi, ērglēni, zvirbuļi un zvirbulēni kā tēli romānos, pasakās, dzejoļos un stāstos.
  • Seno grāmatu izstāde “Dārgakmeņi” – Latviešu grāmatai 500
  • Literatūras izstāde “Ceļojums pie tālākiem kaimiņiem” – vācu autoru darbi bērniem un jauniešiem
  • Literatūras izstāde “Ikdienas sīkumu odi” – dzejniekam Ojāram Vācietim 90
  • VKKF kultūras programmas 2023. iepirkuma grāmatas Puzes bibliotēkā
  • Literatūras izstāde “Bērnu žūrijas iepriekšējo gadu visaugstāk vērtētākās grāmatas”
  • Ceļojošā grāmatu kopa – Kultūras Ministrijas atbalstītais “Vērtīgo grāmatu iepirkums 2021”.

Pasākumi

• Novembrī – radošas nodarbības “Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!” – darbs ar apjoma (embosinga) krāsām.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv