Puzes bibliotēkas ziņas februārī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Viss par un ap mārītēm” – bibliotēkā mīt daudzas Mārītes – redaktores, autores, fotogrāfe, sastādītājas, vēsturniece, teātra vēsturniece, māksliniece, folkloriste, kordiriģente, farmaceite, daktere, rakstniece, modes dizainere un, protams, mārītes kā tēli romānos, pasakās, dzejoļos un stāstos.
  • Literatūras izstāde “Ceļojums pasakā” – bērnu rakstniecei un ilustratorei Margaritai Stārastei 110
  • Puzes pamatskolas skolnieces Simonas Kuzminas darbu izstāde
  • Literatūras izstāde “Bet kādreiz…” – rakstniekam, pedagogam, novadpētniekam Herbertam Dorbem 130.
  • Literatūras izstāde “Iepazīsti, lai saudzētu…” – 2024. gada varoņi Latvijas dabā – mitrāji, zemais bērzs, mazais zīriņš, stirna, ūdens ēzelītis, lielacu kamene, griezējbite, zilzaļā hlorociborija, trauslā lāsenīte, apdzira, parastā līklape, zaļganais kailgliemezis un Gūdu klintis.
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 77. kopa
  • Novadpētniecības izstāde “Ameles skolai – 160” Puzes pamatskolā

Pasākumi

• 7. februārī – tikšanās ar senioru klubiņu “Vakarblāzma”.
  • Februārī – radošas nodarbības “No sirsniņas uz sirsniņu” – darbs ar apjoma (embossing) krāsām.
  • Februārī – Margaritas Stārastes jubilejai veltīts pasākums “Ceļojums pasakā” kopā ar Puzes pamatskolas Pūka skoliņu.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv