Piltenes bibliotēkas ziņas jūlijā

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par jūlija mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Cikla “Iepazīt pasauli ar grāmatu” literatūras izstāde lasītavā “Dažādā Āzija”
  • Literatūras izstāde abonementā “Noslēpumi un mīklas – atklāj tos ar vasaras grāmatu!”
  • Literatūras izstāde vismazākajiem lasītājiem bērnu nodaļā “Lasīt var iemācīties tikai lasot”
  • Tematiska izstāde bērnu nodaļā ciklā “Ja tev patīk lasīt par dzīvniekiem” – “Neparastie dzīvnieki”
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Piltenes bibliotēkai – 100: no 20 gs.20.gadiem līdz mūsdienām”
  • Vivitas Ķeizares fotogrāfiju izstāde lasītavā “Ceļā satiku sirdi”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 75. kopa

Pasākumi

• 19. jūlijā plkst. 18.00 – sadziedāšanās ar J. Miezi un R. Beijeru
  • 22.-23. jūlijā – jauno grāmatu dienas
  • Jūlijā – aicinām lielos un mazos lasītājus iesaistīties lasīšanas veicināšanas spēlē “Grāmatu Bingo”, kas norisināsies līdz decembrim.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv