Aicina bērnus pieteikties “Velo skoliņai”

pexels-markus-spiske-158853

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Jūnijā piedāvāsim divas “Velo skoliņa” mācību grupas.  Pirmā grupa no 6. jūnija līdz 10.jūnijam, savukārt otrā grupa no 13.jūnija līdz 17.jūnijam. Mācības notiks no plkst. 13:00 līdz plkst. 14:00, tajās iespējams piedalīties gan attālināti Zoom platformā, gan klātienē Ventspils bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2, 2. stāvā.

Lai dalībnieks varētu piedalīties “Velo skoliņā” attālināti, vecākiem nepieciešams nodrošināt bērnam iespēju internetā piekļūt Zoom videi un palīdzēt pieslēgties Zoomam. Piekļuves saite dalībniekiem tiks nosūtīta uz vecāku e-pasta adresi, kura jānorāda pieteikuma anketā.

Sadarbībā ar CSDD esam parūpējušies par to, lai “Velo skoliņas” dalībnieki klātienē CSDD telpās varētu nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Dodoties uz CSDD, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase, ID karte vai dzimšanas apliecība. Lai pieteiktu savu bērnu “Velo skoliņai”, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketa pieejama šeit:  bit.ly/veloskolina2022

Dalībnieku skaits “Velo skoliņā” ir ierobežots. Pēc grupas nokomplektēšanas pieteikuma anketa nebūs pieejama

Informācijai:
Baiba Puzule
Ventspils bibliotēkas
Reģionālā mācību centra vadītājas p.i.
E-pasts: baiba.puzule@ventspils.lv

Komentēšana slēgta.