Aicina bērnus pieteikties “Velo skoliņai”

Untitled design (34)

Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

“Velo skoliņa” notiks no 14. jūnija līdz 19. jūnijam, no plkst. 12.00 līdz plkst. 13.00  Zoom platformā. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rūpējoties par mūsu klientu drošību, šogad “Velo skoliņa” pirmo reizi notiks attālināti Zoom platformā.

Lai dalībnieks varētu piedalīties “Velo skoliņā”, vecākiem nepieciešams nodrošināt bērnam iespēju internetā piekļūt Zoom videi un palīdzēt bērnam pieslēgties Zoomam. Piekļuves saite dalībniekiem tiks nosūtīta uz vecāku e-pasta adresi, kura jānorāda pieteikuma anketā.

CSDD ir parūpējusies par to, lai “Velo skoliņas” dalībnieki 21. jūnijā individuāli klātienē CSDD telpās varētu nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Katram dalībniekam būs iepriekš saskaņots eksāmena laiks. Dodoties uz CSDD, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – Pase, ID karte vai dzimšanas apliecība.

Lai pieteiktu savu bērnu “Velo skoliņai”, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketa pieejama šeit:  bit.ly/veloskolina2021

Dalībnieku skaits “Velo skoliņā” ir ierobežots. Pēc grupas nokomplektēšanas pieteikuma anketa nebūs pieejama

Informācijai:
Baiba Laua
Ventspils bibliotēkas
Mācību centra vadītāja p.i.
baiba.laua@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.