Aicina sākumskolas bērnus uz kanisterapijas nodarbību

IMG_3814

25. oktobrī, plkst.16.00 Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiks nodarbība bērniem kopā ar Ventspils kanisterapijas komandas sunīšiem “Skaļā lasīšana kopā ar Vinniju”.

Uz nodarbību aicināti sākumskolas bērni 1.-4. klašu skolēni. Nodarbības ilgums – 40 minūtes. Pasākums notiek pozitīvā gaisotnē, bez piespiešanas, kas palīdz bērniem justies brīvi. Nodarbībās svarīgs ir psihoemocionālais faktors – bērns neuztver kontaktēšanos ar suni kā mācīšanos un gūst prieku no saskarsmes ar četrkājaino draugu.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, nodarbībai iepriekš jāpiesakās Bērnu bibliotēkā vai zvanot pa tālruni 63627361. Vecāki nodarbībā nepiedalās. Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

Kanisterapijas nodarbības Bērnu bibliotēkā notiek kopš 2018. gada, un tajās kopīgi tiek apgūti burtiņi un skaitļi, iepazītas krāsas, Latvija un citas valstis. Pasākumi notikuši gan mazākiem bērniem, sākot no 3 gadu vecuma, gan skolēniem līdz 6. klasei.

Informācijai:
Inga Markule