Aicina uz apmācībām viedtālruņa izmantošanā

IMG_7014

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs aicina uz apmācībām un individuālajām konsultācijām “Viedtālruņa izmantošana ikdienas vajadzībām”, kurās būs iespēja apgūt viedtālruņa sniegtās funkcijas.

Kopā notiks sešas nodarbības, kas norisināsies divas reizes nedēļā. Vienas nodarbības ilgums – viena stunda. Apmācībām iespējams pieteikties ikvienam iedzīvotājam ar vājām zināšanām viedtālruņu izmantošanā, zvanot uz mācību centra tālr. 26603666 no 7. līdz 11. septembrim. Nodarbības ir bez maksas, un dalībniekiem līdzi jāņem savs viedtālrunis.

Atgādinām, ka Mācību centrs nodrošina arī individuālās konsultācijas, kas saistītas ar praktiskiem jautājumiem tehnoloģiju un e-pakalpojumu izmantošanā. Individuālās konsultācijas garums ir 45 minūtes un tās ir bez maksas. Pieteikties iespējams, zvanot uz mācību centra tālruni – 26603666 vai atnākot uz bibliotēku.

Informācijai:
Paula Anškena