Aicinām darbā Ventspils Augstskolas bibliotēkas vadītāju

desk-3076954_1920

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” aicina pieteikties uz Ventspils Augstskolas  bibliotēkas vadītāja amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku).

Prasības:

• Augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā  izglītība bibliotēku darba jomā vai maģistra grāds citā jomā,
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām,
  • Labas svešvalodu (angļu vai vācu un krievu valodu) prasmes,
  • Spēja plānot un organizēt darbu,
  • Prasme organizēt bibliotēkas un informācijas pakalpojumu sniegšanu, resursu izmantošanu,
  • Labas sadarbības veidošanas un  komunikācijas prasmes, teicama saskarsmes kultūra, spēja strādāt komandā.

Uzdevumi:

• Nodrošināt Ventspils Augstskolas bibliotēkas darbību,
  • Sniegt bibliotēkas un informācijas pakalpojumus,
  • Popularizēt bibliotēku, tās resursus un pakalpojumus,
  • Komplektēt un kataloģizēt bibliotēkas krājumu,
  • Organizēt informācijpratības nodarbības studentiem un pasniedzējiem.

Mēs piedāvājam:

• Iespēju strādāt profesionālā komandā un labus darba apstākļus,
  • Atalgojums mēnesī 1135,-EUR pirms nodokļu nomaksas.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 12.septembrim ieskaitot sūtīt elektroniski: biblioteka@ventspils.lv, uzziņas pa tālruni 636 23598.