Aicinām piedalīties aptaujā par bibliotēkas darbu!

survey

Līdz 17. oktobrim aicinām Ventspils iedzīvotājus – gan aktīvos Ventspils bibliotēkas apmeklētājus, gan arī tos, kas līdz šim nevienu no bibliotēkas filiālēm ikdienā neapmeklē – aizpildīt aptauju par bibliotēkas darba vērtējumu.

Aptaujā respondenti aicināti sniegt atbildes par saviem bibliotēkas apmeklēšanas paradumiem, izteikt vērtējumu par bibliotēkas sniegtajiem pakalpojumiem, organizētajiem pasākumiem un citiem ar bibliotēkas darbu saistītiem  jautājumiem, kā arī sniegt savus ierosinājumus. E-anketas aizpildīšana aizņems aptuveni divas minūtes. Aptauja ir anonīma un pieejama trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.

Aptauju iespējams aizpildīt ne tikai uz vietas Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Novadpētniecības sektorā, Bērnu bibliotēkā, Pārventas bibliotēkā, Augstskolas un Gāliņciema bibliotēkās, Mūzikas bibliotēkā speciāli izvietotos datoros, bet arī internetā, katrs no savām mājām, apmeklējot saiti http://sistema.baltidati.lv/lv/aizpilde/ievadi_kodu/ un ievadot pieejas kodu VB22.

Aptaujas dati tiek apkopoti sadarbībā ar  datorprogrammu ”Balti dati”. Ikgadējo lasītāju aptauju Ventspils bibliotēka organizē kopš 2010.gada. 2019.gadā aptaujā piedalījās 922 respondenti, tostarp 250 – attālināti.

Informācijai:
Aija Volka
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vecākā bibliotekāre

19.09.2022.

Komentēšana slēgta.