Aicinām piedalīties orientēšanās spēlē “Droša un tīra Eiropa”! (+NOLIKUMS)

Orientēšanās spēle.FB

5.augustā no plkst. 12.00 – 13.45 aicinām Ventspils iedzīvotājus un pilsētas viesus individuāli vai, veidojot komandu, piedalīties orientēšanās spēlē ”Droša un tīra Eiropa”.

Spēles starts būs Rātslaukumā pie skatuves, kur tiks izsniegtas spēlētāju dalības kartes.  Spēles laikā būs jāizpilda uzdevumi vismaz astoņos no desmit dotajiem kontroles punktiem, kas iezīmēti pilsētas kartē. Sakrājot 8 zīmodziņus, spēles dalībnieki atgriežas sākuma punktā un nodod savas kartes pasākuma vadītājam. Komandas drīkst spēli sākt jebkurā laikā, sākot no plkst.12.00 līdz 13.45, rēķinoties, ka visi uzdevumi jāizpilda ne ilgāk kā 1 stundā un 45 minūtēs.  Aicinām pieteikt dalību aktivitātē, sūtot pieteikumu uz e-pastu biblioteka@ventspils.lv, norādot komandas nosaukumu un dalībnieku skaitu. Uzvarētāji tiks noteikti izlozes kārtībā no visiem spēles dalībniekiem, kas veikuši vismaz 8 uzdevumus, plkst. 13.45. Ja uzvarētājs neatradīsies izlozes brīdī Rātslaukumā uz vietas, izlozes vadītājs ir tiesīgs atkārtoti izlozēt uzvarētāju.

Nolikums šeit.

Vairāk informācijas:
Kristīne Duļbinska
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. +37127020754
kristine.dulbinska@ventspils.lv