Aktuālie pasākumi Ventspils bibliotēkā no 31. augusta līdz 6. septembrim

Iknedēļas kalendārs (1)

Aktualitātes Ventspils bibliotēkās no 31.08.-06.09.

Gāliņciema bibliotēkā

Radošais filmu vakars Gāliņciema bibliotēkā

Aicinām uz radošo filmu vakaru Gāliņciema bibliotēkā 2. septembrī plkst. 17.20. Skatīsimies doumentālo filmu “ES (2004)”. Ikviens, kurš vēlas, aicināts ierasties ar saviem iesāktajiem rokdarbiem. Aktivitātes dažādiem vecumiem. Seno arodu cikla  “Vakarēšana” ietvaros.

Joga Gāliņciema bibliotēkā Elīnas Siliņas vadībā

Aicinām piedalīties jogas nodarbībā 2. septembrī plkst. 17.45 Elīnas Siliņas vadībā. Joga notiek katru trešdienu no plkst. 17.45 un sestdienu no plkst. 9.00 Gāliņciema bibliotēkā.

Jogas nodarbības ir atvērtas ikvienam – gan iesācējiem, gan tiem, kuri praktizē jau ilgāku laiku. Līdzi ieteicams paņemt savu vingrošanas paklājiņu un ierasties ērtā apģērbā. Siltajās vasaras dienās jogas nodarbības notiks bibliotēkas dārzā. Maksas pasākums. Pieteikšanās pa tālr. 20061353.

Meditācija Gāliņciema bibliotēkā Elīnas Siliņas vadībā

Aicinām 3. septembrī plkst. 18.00 uz meditāciju Elīnas Siliņas vadībā katru ceturtdienu plkst. 18.00 Gāliņciema bibliotēkā.

Aicināts ikviens interesents. Līdzi ieteicams paņemt savu vingrošanas paklājiņu un ierasties ērtā apģērbā. Nodarbībā var piedalīties ar ziedojumu. Vairāk informācijas: tālr. 20061353.

Joga Gāliņciema bibliotēkā Elīnas Siliņas vadībā

Aicinām piedalīties jogas nodarbībā 5.septembrī plkst. 9.00 Elīnas Siliņas vadībā. Joga notiek katru trešdienu no plkst. 17.45 un sestdienu no plkst. 9.00 Gāliņciema bibliotēkā.

Jogas nodarbības ir atvērtas ikvienam – gan iesācējiem, gan tiem, kuri praktizē jau ilgāku laiku. Līdzi ieteicams paņemt savu vingrošanas paklājiņu un ierasties ērtā apģērbā. Siltajās vasaras dienās jogas nodarbības notiks bibliotēkas dārzā. Maksas pasākums. Pieteikšanās pa tālr. 20061353.

Starptautiskās grāmatu lasīšanas dienas (Read a Book Day) pasākums

Sadarbībā ar Gāliņciema bibliotēku 6. septembrī plkst. 11.oo Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” atzīmēsim Starptautisko grāmatu lasīšanas dienu (Read a Book Day).

Bērni tiks aicināti doties aizraujošā literārā un radošā piedzīvojumā. Programmas laikā kopīgi lasīsim skaitāmpantus, veiksim kustību un atjautības uzdevumus, kā arī iesaistīsimies radošās aktivitātēs, iepazīstot grāmatu varoņu pasauli rotaļīgā un interesantā veidā. Pasākuma mērķis ir rosināt bērnu interesi par lasīšanu un parādīt, ka grāmatas var kļūt par sākumu nozīmīgiem sasniegumiem un panākumiem viņu turpmākajā dzīvē.

 

Augstskolas bibliotēkā

  • 2. septembrī plkst. 15.00  Galda spēļu “Scrabble”, “Rummy” un “Faktu spēle Latvija” pēcpusdiena

 

Galvenajā bibliotēkā

  • 3. septembrī plkst. 12.00  Jauno grāmatu apskats

 

29.08.2026.

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook