ALISE MANRO – DĀRGĀ DZĪVE

04
Nobalso!

1.vieta augustā, 4.vieta jūlijā

Katrs stāsts šajā spožajā krājumā vēstī par dzīves dziļāko būtību un par stāstu varoņu slepenajiem sapņiem. Šeit atainoti pārmaiņu mirkļi, nejaušas tikšanās, likteņa pavērsieni, kas noved pie jauna domāšanas vai esamības veida. Spilgts un neizdzēšams vēstījums par to, cik bīstama un savāda var būt gluži parasta dzīve.
Grāmatu vainago žilbinošs fināls – četri stāsti, kuros Alise Manro runā ļoti personiski: “Tās ir pirmās un pēdējās lietas, kas man jāpasaka par savu dzīvi.”

Alise Manro (Alice Munro, dz. 1931 Ontario Kanādā) ir viena no izcilākajām mūsdienu rakstniecēm. Viņai piešķirtas daudzas balvas, tostarp trīs Kanādas Ģenerālgubernatora literārās balvas, V. H. Smita grāmatu balva Apvienotajā Karalistē, Nacionālā literatūrkritiķu balva ASV un 2013. gadā – augstākais apbalvojums literatūrā – Nobela prēmija. Viņas stāsti ir publicēti The New Yorker, Atlantic Monthly, Paris Review un citos izdevumos, stāstu krājumi tulkoti daudzās pasaules valodās. Latviešu valodā izdots arī romāns “Meiteņu un sieviešu dzīves”.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.