ANNA TODA – PĒC KRITIENA

02
Nobalso!

9.vieta septembrī, 2.vieta jūnijā

Pasaulslavenās bestselleru sērijas “AFTER” 3. grāmata ikvienu lasītāju ieved tieši bangojošu kaislību epicentrā, spraigie notikumi neļauj atslābt ne uz mirkli.

Tesa ir pieņēmusi visnozīmīgāko lēmumu savā līdzšinējā dzīvē, un viss mainās. Atklājumi vispirms par pašas vecākiem, tad – par Hārdina ģimeni liek apšaubīt gan pagātni, gan sūri izcīnīto laimīgās nākotnes vīziju.

Tesas dzīve kļūst aizvien sarežģītāka. Nekas nenotiek tā, kā gribēts, viņa viļas gan draugos, gan savā mātē. Hārdins ir Tesas vienīgais stiprais balsts, taču, uzzinājis par mīļotās slepenajām iecerēm, kļūst vai traks no dusmām. Viņš nevēlas Tesu saprast. Hārdinam ir sava versija par viņu abu turpmākajiem plāniem.

Lai gan Tesa zina, ka puisis viņu mīl un darīs visu, lai pasargātu, nepārtrauktais greizsirdības, neprognozējamu dusmu un tad atkal salabšanas cikls meiteni iztukšo. Tesa nekad nav nevienu tik ļoti mīlējusi, nekad nav jutusi tik spēcīgu fizisku iekāri, taču – vai erotiskā spriedze starp viņiem abiem ir šīs bezgalīgās drāmas vērta? Mīlestība līdz šim viņus bija noturējusi kopā, bet, ja Tesa tagad klausīs savai sirdij, vai tās būs… beigas?

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.